Nosič plátov

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Veľmi ľahká taktická vesta, ktorá prekvapí svojou hmotnosťou (okolo 0,5 kg) je vynikajúca pre zachovanie skvelej mobility. Do predného a zadného panelu je možné vsunúť pláty Hardox.

Vestu je možné prispôsobiť na rôzne typy postáv. Ramenné popruhy je možné nastaviť vďaka suchému zipsu a ďalej umožňujú uchytiť hadičku hydratačného vaku.

Dostupnosť Skladom (8 ks)
Cena €132 bez DPH
€158,40    
Kód tovaru VEST001
Značka Mil-Tec
Kategória Army
 

Vesta / nosič plátov

Veľmi ľahká taktická vesta, ktorá prekvapí svojou hmotnosťou (okolo 0,5 kg) je vynikajúca pre zachovanie skvelej mobility. Do predného a zadného panelu je možné vsunúť pláty Hardox 8mm z vysoko oteruvzdornej ocele opatrenej 5mm povrchom z SBR granulatu, ktorý pôsobí proti odrazu črepín.

Na prednej strane nájdete vrecko na nosenie 3 zásobníkov na pištoli (uchytenie pomocou 3 elastických popruhov), ktoré má na sebe velcro panel na označenie nášivkami so suchým zipsom alebo na pripevnenie rôzneho príslušenstva na suchý zips. Pod predným vreckom je priestor na 3 zásobníky, ktoré sú zaistené elastickou šnúrkou, na vonkajšej strane modulárny systém MOLLE, ktorý je aj na zadnej strane vesty. Na bokoch vesty sú ďalšie 3 rady MOLLE popruhov. Vestu je možné prispôsobiť na rôzne typy postáv. Ramenné popruhy je možné nastaviť vďaka suchému zipsu a ďalej umožňujú uchytiť hadičku hydratačného vaku.

  • veľmi ľahké, perfektné vetranie
  • hmotnosť cca 0,5 kg bez plátov
  • vhodná pre nepriestrelné pláty s rozmermi cca 34 cm x 25 cm
  • systém MOLLE
  • materiál 600D polyester
  • nadmerná veľkosť (uni)
  • farba: čierna


Pláty na zakúpenie TU.


Nie sme registrovaným predajcom bezpečnostného materiálu využiteľného na obranné a bezpečnostné účely podľa zákona č.229/2013 Zb. o nakladaní s bezpečnostným materiálom. Vyhlasujeme, že nejde o bezpečnostný materiál ani osobný ochranný prostriedok.


Hmotnosť 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.