SANIT all WC gél 750 ml

 
Zväčšiť
 

SANIT all WC gél - čistiaci prípravok na sanitárnu keramiku. Účinne odstraňuje hrdzu, vodný a močový kameň, plesne a iné nečistoty. Pôsobí nad aj pod vodnou hladinou.

Zanecháva žiarivý lesk a sviežu vôňu.

Obsah: 750 ml

Dostupnosť Skladom (49 ks)
Cena €1,25 bez DPH
€1,50    
Kód tovaru SAN_WC_750ML
Značka SANIT all
Kategória Čistiace prostriedky
 

SANIT all WC gél - kyslý čistiaci prípravok na toaletné misy, pisoáre a ďalšiu sanitárnu keramiku. Účinne odstraňuje hrdzu, vodný a močový kameň, plesne a iné nečistoty. Pôsobí nad aj pod vodnou hladinou.

Zanecháva žiarivý lesk a sviežu vôňu.

Návod na použitie: Prípravok naneste rovnomerne na vnútornú stenu toaletnej misy alebo iné znečistené miesto, nechajte niekoľko minút pôsobiť a opláchnite vodou. V prípade potreby podporte účinok mechanicky, napr. kefou.

Obsah: 750 ml

Zloženie: Voda, <10% kyselina mravčia (CAS: 64-18-6), <5% neiónové povrchovo aktívne látky, parfum, Limonene, farbivo.

VAROVANIE!

Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii dôkladne umyte ruky. Používajte ochranné rukavice/ochranné okuliare/tvárový štít. Pri styku s pokožkou: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Bezpečnosť: Pred použitím čítajte kartu bezpečnostných údajov. Používajte biocíd bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku. 

Bezpečnostný list

Hmotnosť 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.