Dezinfekcia ozónom CLEANER BOX

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 4

Ozónová dezinfekcia CLEANER box je vhodná pre dezinfekciu konkrétnych výrobkov. Najčastejšie sa jedná o rúška, ochranné obleky, šanóny, alebo nákupné tašky.

Dostupnosť Na objednávku
Cena €4 008,34 bez DPH
€4 810,01    
Kód tovaru OZON1
Kategória Dezinfekcia ozónom
 

Ozónová dezinfekcia CLEANER box je vhodná pre dezinfekciu konkrétnych výrobkov. Najčastejšie sa jedná o rúška, ochranné obleky, šanóny, alebo nákupné tašky.

Slúži k dezinfekcii a odstráneniu corona vírusu, baktérii, formaldehydov, benzénov, toluénu či zápachu z cigariet alebo zvierat. 

Veci, ktoré je potrebné dezinfikovať sa jednoducho vložia do boxu, zavrú sa vrchnákom a po celom automatickom procese sa vytiahnu čisté. Po ukončení dezinfekcie sa nastavuje zariadenie cyklus odbúranie vygenerovaného O₃ pomocou uhlíkových filtrov prebehne zrýchlený proces návratu k štandardnému O₂.

Dezinfekčný box je riadený mikropočítačom a zaisťuje plne uzavretý cyklus čistenia. Celý proces je stavaný na základe kontrolných čidiel. Pravidelnou kontrolou úrovne (koncentrácie) dezinfekčného plynu je obnovované spojenie generátoru s opakovanou kontrolou úrovne. Čas, ktorý je nutný pre dezinfekciu je regulovaný na najnutnejšie minimum. Vypočítanie potrebného času závisí na vlhkosti vzduchu, teploty a množstve ozónu. Behom procesu čistenia zariadenia nedovolí dvierka otvoriť skôr, ako je dezinfekcia dokončená. 

Zariadenie je navrhnuté tak, aby bolo maximálne bezpečné pre dezinfekciu bežne používaných výrobkov a to ako v domácnosti, tak v komerčnej sfére.

Najvhodnejšia aplikácia:

  • čistenie zvrškov (napríklad ochranných oblekov)
  • čistenie rúčok
  • čistenie hračiek
  • čistenie bežne používaných nástrojov
  • čistenie obuvi
  • čistenie pracovných nástrojov

 

Doprava je zahrnutá v cene.

Ozónový generátor slúži k dezinfekcii a odstránení corona vírusov, baktérii, formaldehydu, benzénu, toluénu či zápachu z cigariet alebo zvierat. Po aplikácii sa ozón sám rozloží. Nezostane po ňom žiadny zápach a budete opäť dýchať čerstvý vzduch. Ozónové generátory produkujú toxický plyn ozón O₃, ktorý je bežnou zložkou zemskej atmosféry. Ozón je zámerne vyrábaný a využívaný pre rôzne priemyslové účely a je prirodzene produkovaný z kyslíku a to ultrafialovým zariadením alebo elektrickým výbojom.

Snímek obrazovky 2020-12-02 132707


SK_HP_banner_velkoobchod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.