Dezinfekcia ozónom CLEANER PRO I

 

Ozónová dezinfekcia CLEANER PRO I je vhodná pre plošnú dezinfekciu uzavretých priestorov, kancelárii a hál. Zariadenie je navrhnuté primárne pre priemyslové použitie, je jednoduché na obsluhu a cyklus dezinfekcie je riadený mikropočítačom.

Dostupnosť Na objednávku
Cena €4 895,86 bez DPH
€5 875,03    
Kód tovaru OZON2
Kategória Dezinfekcia ozónom
 

Ozónová dezinfekcia CLEANER PRO I je vhodná pre plošnú dezinfekciu uzavretých priestorov, kancelárii a hál. Zariadenie je navrhnuté primárne pre priemyslové použitie, je jednoduché na obsluhu a cyklus dezinfekcie je riadený mikropočítačom. Ozónový generátor slúži k dezinfekcii a odstránení corona vírusov, baktérii, formaldehydov, benzénov, toluénov či zápachu z cigariet alebo zvierat.

V závislosti na veľkosti priestoru je vypočítaný najnutnejší čas pre efektívnu dezinfekciu. Generátor vytvára O₃ a pri dosiahnutí požadovanej koncentrácie sa spúšťa len vetrací systém, ktorý zaisťuje cirkuláciu generovaného plynu pre dezinfekciu. Celé zariadenie je navrhnuté tak, aby minimalizovalo množstvo generovaného plynu a zároveň splnilo 100% efektivitu. Hlavnou výhodou je skutočne nastavenie cyklu.

Zariadenie je koncipované ako modulárny systém. Na základe vašich požiadavok je možné prichystať určitý počet zariadení a naprogramovať ich tak, aby ich výkonnosť pokryla maximálne požadovaný priestor a zaistila dezinfekciu priestoru v čo najkratšom čase.

Zariadenie je navrhnuté tak, aby bolo maximálne bezpečné.

Najvhodnejšie pre dezinfekciu:

  • kancelárii
  • hál
  • uzavretých priestorov

 

Doprava je zahrnutá v cene.

Snímek obrazovky 2020-12-02 132707


SK_HP_banner_velkoobchod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.