SANIT all Clean Hands dezinfekcia na ruky - 5000 ml

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 2

Tekutý dezinfekčný prostriedok pre rýchlu dezinfekciu rúk SANIT all Clear Hands

  • polymérová dezinfekcia
  • eliminuje baktérie a vírusy
  • vôňa aloe vera
  • obsah: 5l
Dostupnosť Skladom (39 ks)
Cena €20,26 bez DPH
€24,31    
Kód tovaru SAN_HAND_5000ML
Značka SANIT all
Kategória Dezinfekcia na ruky aj predmety
 

SANIT all Clear Hands s vôňou aloe vera je tekutý dezinfekčný prostriedok pre rýchlu dezinfekciu rúk. Po dezinfekcii je pokožka optimálne chránená po niekoľko desiatok minút a vďaka ochrannej vrstve sú ruky príjemne hebké. Pri častom používaní nespôsobuje podráždenie, ak nie je človek alergik alebo netrpí inými kožnými chorobami. Eliminuje široké spektrum mikroorganizmov a má baktericídne, virucidné a protikvasinkové účinky.

Návod na použitie: Naneste na ruky cca 5ml, premasírujte dôkladne všetky časti rúk a nechajte uschnúť. Po ošetrení vznikne ochranná vrstva, ktorá zabezpečí dlhodobú ochranu. Ruky bezprostredne po ošetrení neumývajte.

Bezpečnosť: Pred použitím čítajte kartu bezpečnostných údajov. Používajte biocíd bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku. 

Uchovávajte v originálnych obaloch pri teplote 10 – 25 °C. Skladovať na suchom a chladnom mieste. Zákaz opätovného použitia obalu. Nemiešať s inými dezinfekčnými prípravkami. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym použitím. Prípravok používať len na určený účel. Obsahuje: parfémy; dezinfekčné prostriedky. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko, pokračujte vo vyplachovaní. PRI POŽITÍ: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie.

Zloženie: Alkyl(C12-16) dimetylbenzylammóniumchlorid 0,015 g/100 g

 

Bezpečnostný list

 

Reg. č.: bio/1271/D/21/CCHLP


Hmotnosť 5.22 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.