Antibakteriálny dezinfekčný gel na ruky tea tree 100 ml

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Antibakteriálny dezinfekčný gel na ruky tea tree 100 ml je vynikajúcim pomocníkom v situáciách, kde nie je možné použiť vodu a mydlo.

Dostupnosť Skladom (34 ks)
Cena €0,42 bez DPH
€0,50    
Kód tovaru CLIN_258
Značka CLINELY
Kategória Dezinfekčné gely
 

Antibakteriálny dezinfekčný gel na ruky je skvelý pomocník pri ochrane proti vírusom a baktériám. Ideálny na použitie v kancelárii, v aute, v domácnosti alebo na cestách. Bez potreby ďalšieho oplachovania

  • Na dezinfekciu ruk
  • Komplexná ochrana proti baktériám a vírusom
  • S tea tree olejom
  • Rýchloschnúci
  • Praktická veľkosť s karabínou
     

Bezpečnosť: Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku.

Zloženie: Alcohol, Aqua, Hydrogén Peroxide, Glycerol, Carbomer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Squalane, TeaTree, Lemongrass, Triethanolamine

Pokyny pre bezpečné zaobchádzanie
Pri zasiahnutí očí niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí, vyhľadajte lekársku pomoc. Pri lekárskej pomoci majte poruke obal so štítkom výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Uchovávajte obal tesne uzavretý. Nevystavujte teplotám nad 40 °C. Používajte prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale alebo na stránkach výrobcu.

Upozornenie
Výstražné symboly: GHS02, GHS07

Karta bezpečnostných údajov


Zháňate účinnú dezinfekciu, ktorá ochráni zdravie aj pokožku rúk vašich pracovníkov, zákazníkov alebo pacientov?

Potrebujete vybaviť svoju firmu, kanceláriu, predajňu, ordináciu alebo domácnosť?

Naše portfolio zahŕňa antibakteriálne a sanitárne gély v malých dózach, akurát do vrecka, rovnako ako v objemných kanistroch od 2 do 5 litru. Uspokojí tak potreby jednotlivcov, firiem aj supermarketov. Nechýbajú ani vlhčené obrúsky a dezinfekčné spreje na predmety.

Gély obsahujú aloe vera, mätu, šalviu, striebro alebo tea tree, takže dodajú pokožke potrebnú starostlivosť, hydratáciu, a naviac príjemne vonia!

Používanie dezinfekcie na ruky je účinnou prevenciou proti vírusom, baktériám a nečistotám všade tam, kde nie je možné si umyť ruky.


 

Hmotnosť 0.11 kg
Objem 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.