Ochranný dezinfekčný štít proti koronaviru AIR SHIELD

 

Revolučná prenosná ochrana proti COVID-19, to je nový ochranný štít dezinfikujúci vzduch okolo vás!

 • účinnosť 90 dní
 • pre osobné použitie
 • ochrana proti patogénom
 • klinicky testované
Dostupnosť Skladom (5 ks)
Cena €53,52 bez DPH
€64,22    
Kód tovaru AIRSHIELD
Značka MYAIRSHIELD
Kategória Dezinfekčný štít
 

Originálny MyAirShield™ Badge je prvý prenosný dezinfekčný prostriedok na vzduch, ktorý je klinicky testovaný a schválený, vrátane účinnosti proti variantom koronaviru. Ľahko sa používa a poskytuje ďalšiu vrstvu obrany pre váš každodenný život.

MyAirShield Badge je pokročilé zariadenie, ktoré pomáha pri dezinfekcii vzduchu okolo vás rozprestretím atmosférického štítu dezinfekčného prostriedku MyAirShield, jedného z najlepších prostriedkov proti mikrobiálnemu životu. Každé vrecko obsahuje patentované zapuzdrené perly navrhnuté tak, aby pomaly uvoľňovali riadenú nízku koncentráciu dezinfekčného prostriedku po dobu 90 dní.


ODZNAK MYAIRSHIELD™

 • poskytuje ďalšiu vrstvu obrany proti vírusom, baktériám a sporám
 • patentovaný, klinicky testovaný
 • podporuje až 90 dní neviditeľnej dezinfekcie vzduchu okolo vás
 • použitie je bezpečné vďaka bezpečnostnému zámku a nastaviteľnému lanku

 

VEZMITE SI MYAIRSHIELD™ S SEBOU

MyAirShield je možné používať v uzavretých a preplnených priestoroch. Používanie MyAirShield môže pomôcť chrániť vás, ale aj ostatných. Dezinfekcia sa totiž neustále uvoľňuje okolo vás a jej účinnosť putuje a šíri sa s vami.

 • domácnosti
 • kancelárie, učebne, konferencie
 • nemocnice, arény
 • kiná, kaviarne, reštaurácie, knižnice, nakupovanie
 • cestovanie, hromadná doprava (lode, lietadlá, vlaky, autobusy, metro atď.)

 

AKO AIRSHIELD POUŽÍVAŤ

Otvorte prvú vrstvu obalu. Druhý balíček v ňom obsiahnutý je nositeľné zariadenie MyAirShield™, ktoré obsahuje zapuzdrené perly. Kartu nepoškodzujte, netrhajte ani neotvárajte. Pripevnite si kartu k oblečeniu, taške alebo okolo krku alebo v akejkoľvek oblasti, kde by ste preferovali čistejší a dezinfikovaný dýchací priestor, a uistite sa, že prevzdušňovacie otvory smerujú preč od povrchu, ku ktorému je pripojená, aby bol zaistený maximálny vzduch prietok a účinnosť.

Po otvorení uzavretého obalu sa okamžite spustí uvoľňovanie prostriedku - šarža je okamžite aktivovaná. Po 90 dňoch kartu bezpečným a ekologickým spôsobom zlikvidujte.


Technológia MyAirShield™


MyAirShield Pearls© sú tvorené zmesou pevných zložiek. Priechodom okolitého vzduchu cez ne prirodzene interagujú s ďalšími zložkami vo vzduchu, ako je CO2 a vlhkosť, čo spôsobuje generovanie činidla MyAirShield. Jeho mriežková štruktúra umožňuje pomalé uvoľňovanie látky do okolitej atmosféry.

Jedinečné antimikrobiálne vlastnosti prostriedku MyAirShield boli testované na rôznych mikroorganizmoch vrátane baktérií, plesní a vírusov.

Vďaka svojej malej veľkosti je prostriedok schopný preniknúť do mikroorganizmov a reagovať so štruktúrou patogénov a spôsobiť ich rozklad. Ľudské bunky sú oveľa väčšie ako mikroorganizmy, ako sú vírusy a baktérie, čo ich robí odolnými voči činidlu MyAirShield pri jeho zamýšľanom použití, a preto sa ľudské bunky nepoškodia. Po vstrebaní činidla MyAirShield majú ľudské bunky tú výhodu, že dokážu rozložiť jeho štruktúru na ióny, ktoré telo využíva na každodenné fyziologické procesy, čím zamedzí jeho hromadeniu vo vnútri bunky a tým predchádza poškodeniu.

Výrobok je vyrobený v súlade s ISO9001 a ISO14001.


Bezpečnosť


Testovanie MyAirShield zahŕňa štúdie rýchlosti uvoľňovania a toxicity, ktoré dokazujú, že odznak MyAirShield je bezpečný a účinný pri každodennom používaní. Je oi registrovaný ECHA (EU), overený COFEPRIS a registrovaný FDA (USA) ako zdravotnícky prostriedok triedy 1. Môže byť použitý v uzavretých a preplnených priestoroch, vrátane nemocníc, vo verejnej doprave, kaviarňach a reštauráciách, v škole, v kancelárii a ďalších verejných priestoroch a dokonca aj vo vašom vlastnom dome. Môže byť použitý ako doplnkové dezinfekčné opatrenia pre kancelársky personál, starších ľudí, deti a verejnosť všeobecne. MyAirShield Badge sa bezpečne nosí vďaka bezpečnostnému zámku a nastaviteľnému lanku.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.