Jednorazové prikrývky/fólie

Univerzálna jednorazová prikrývka z netkaného textilu s polyesterovou výplňou zaručuje tepelný komfort pacienta. Je jemná, priedušná a zdravotne nezávadná. Jednorazová prikrývka je hygienickou alternatívou za klasické prikrývky a je vhodná pre záchranné zdravotné služby, na infekčné oddelenie, ale tiež sa hodí pre sociálne a ubytovacie zariadenia.

Termoizolačná fólia je používaná na zníženie tepelných strát ľudského tela predovšetkým pri prvej pomoci. Vynikajúce izolačné vlastnosti fólie umožňujú jej použitie v prípade, že je organizmus vystavený extrémnym teplotám. Zároveň pomáha pri zamedzení tepelných strát a prechladnutiu. V mrazivom počasí dokáže zachrániť človeku život.

 
 • Jednorázová deka Kód: RESC_DEKA
  Jednorazová modrá prikrývka s polyesterovou výplňou, 110 x 190 cm
  Skladom (19 ks) Značka: RESCUE TRADE

  Univerzálna jednorazová prikrývka z netkaného textilu pre tepelný komfort pacienta v modrej farbe s polyesterovou výplňou. Je jemná, priedušná a zdravotne nezávadná. Jednorazová prikrývka je hygienickou alternatívou za klasické prikrývky a je vhodná pre záchranné zdravotné služby, na infekčné oddelenie, ale tiež sa hodí pre sociálne a ubytovacie zariadenia.

  Rozmer: 110 x 190 cm, (300 gramů)

  1 ks v balení

  €2,81 bez DPH €3,37

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Ďalšie kategórie

Rukavice

Diagnostické testy

Ochranné odevy

Dezinfekcia

Dávkovače a zásobníky

Zdravotné prístroje

Doplnky stravy

Kozmetika