Prírodné opaľovací maslo 100ml

 
Zväčšiť
 

100% prírodné opaľovací maslo s ochranným faktorom SPF 20 chráni pokožku pred škodlivým slnečným žiarením.

Účinkuje ihneď po aplikácii, dobre sa rozotiera a nezanecháva na pokožke bielu vrstvu.

Obsahuje bezpečné UV filtre, ktoré sú vhodné aj pre citlivú pokožku, neprestupujú do ľudského tela a neznečisťujú životné prostredie.

Objem 100 ml

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Cena €13,81 bez DPH
€16,57    
Kód tovaru NAT_MASLO100
Značka Naturetics
Kategória Strieborná a bylinná kozmetika
 
 • SPF 20
 • vodeodolné
 • dobrá roztierateľnosť
 • nezanecháva výrazné biele stopy na koži
 • príjemná vôňa
 • neobsahuje endokrinné disruptory, nepreniká pokožkou, nemá vplyv na zdravie ľudského organizmu
 • nie je toxické pre životné prostredie
 • pri výrobe je minimalizovaná environmentálne stopa produktu

 

Naturetics 100% prírodné opaľovací maslo bolo vyvinuté tak, aby pri jeho výrobe bolo spotrebovávané čo najmenšie množstvo energie s minimálnym zaťažením životného prostredia. Obsahuje 26% cirkulárnych surovín:

 • cirkulárne nano-oxid zinočnatý - šetrný minerálny UV filter, pre ktorého výrobu sme využili recykláciu odpadového materiálu, a tým je z pohľadu výroby odstránený negatívny dopad na životné prostredie, ktorý je zvyčajne energeticky veľmi náročný so spotrebou čistej suroviny;
 • cirkulárne poly-3-hydroxybutyrát - prírodný polymér vytvorený biotechnológií Hydal z použitého prírodného oleja, ktorý v opaľovacím masle posilňuje UV ochranu, nezaťažuje prírodu (plne rozložiteľný) ani človeka;
 • hydroxyapatit - forma vápenatého minerálu apatitu, ktorý podporuje UV ochranu, jedná sa o úplne biokompatibilné a netoxickú látku.

 

Ako maslo používať

Pred pobytom na slnku aplikujte opaľovací maslo na pokožku. Pre čo najúčinnejšie ochranu opakujte aplikáciu vždy po kúpaní, osušení uterákom a potenie.

Na ochranu pokožky celého tela dospelej osoby priemernej veľkosti je potrebné 36g opaľovacieho prípravku, tj. približne 6 čajových lyžičiek. Menšie množstvo produktu podstatne znižuje stupeň ochrany pokožky. Nezostávajte na slnku príliš dlho aj po aplikácii opaľovacieho prípravku. Nevytavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Prílišné vystavovanie sa slnku predstavuje vážne zdravotné riziko vrátane rakoviny kože.

Upozornenie: Nevystavujte produkt priamemu slnku. Pri vysokých teplotách prípravok mení konzistenciu - filtračné zložky priľnú ku dnu, preto je vhodné maslo pretrepať, alebo ho zamiešať, aby bolo možné docieliť maximálneho účinku. Pri nižších teplotách maslo naopak tuhne. Konzistencia sa však nemení.


Hmotnosť 0.14 kg
SPF 20
Objem 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.