Prírodný tuhý dezodorant s krémovou konzistenciou - Dark Blue

 
Novinka Zväčšiť
 

Prírodný tuhý dezodorant

Pánska korenistá vôňa s jemným harmančekovým podtónom. V tele potom s prevahou sladkastého dreva. Pôsobí sviežo ešte dlhú dobu po aplikácii.

Objem 50 ml

Dostupnosť Skladom
Cena €6,71 vrátane DPH
€5,59    
Kód tovaru NAT_DEO_DARK
Značka Naturetics
Kategória Kozmetika
 

Pánska korenistá vôňa s jemným harmančekovým podtónom. V tele potom s prevahou sladkastého dreva. Pôsobí sviežo ešte dlhú dobu po aplikácii.

Tuhý dezodorant s krémovou konzistenciou tvorí v základe emulzie vody a glycerínu s ošetrujúcimi mastnými alkoholy, ktorá je obohatená o bambucké maslo.

  • Vysoká účinnosť v malom množstve
  • Neutralizuje zápach, zmierňuje vznik potu
  • Jednoduchá aplikácia
  • Vyrobený z obnoviteľných zdrojov
  • Neobsahuje mikroplast, hliníkové soli a parabény
  • Účinky preukázané vedeckými postupmi (štúdie a testy)

 

Zloženie Naturetics dezodorantu je z 98% prírodný. Formulácia Naturetics Prírodného dezodorantu spĺňa požiadavky na prírodný pôvod zložiek a prirodzené vlastnosti týchto látok. Ich komplex tvorí účinný a šetrný prípravok s dezodoračným, antimikrobiálnymi a antioxidačnými účinkami.

Ako deodorant používať

Naturetics tuhý dezodorant nanášajte niekoľkokrát denne v jemnej vrstve podľa potreby. Vďaka krémovej konzistencii nie je potreba tlačiť, stačí jemne rozotrieť.

Pri nanesení silnejšej vrstvy môžu zostávať stopy dezodorantu na oblečenie, ktoré sa vypraním odevu automaticky odstráni.

Štátny Zdravotný Ústav potvrdil antimikrobiálnu účinnosť Naturetics prírodných deodorantov, stačí preto malá vrstva prípravku pre pohltenie pachu a potu.

 

Hmotnosť 0.1 kg
Objem 50 ml