EnMed® jednorázový návštevnícky plášť 10 ks - modrý

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3

EnMed® Jednorazový návštevnícky plášť v modrej farbe, 20gsm.

Balené po 10 ks.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Cena €5,64 bez DPH
€6,77    
Kód tovaru COV010_MODRA
Značka ENMED
Kategória Ochranné odevy
 

EnMed® Jednorazový návštevnícky plášť v bielej farbe, 20gsm. Plášť je antistatický a je určený na ochranu odevu pred kontamináciou a znečistením.

  • nesterilné
  • farba: biela
  • viazanie na šnúrky
  • rukávy zakončené gumičkou
  • materiál: netkaná textília (polypropylénová vláknina 20g / m2)
  • vhodný pre použitie v potravinárskych, zdravotníckych či laboratórnych prevádzkach, alebo ako ochranný odev pre návštevníkov

 

VYSOKÝ VÝKON A KOMFORT

Všetky naše plášte sú navrhnuté tak, aby zlepšili výkon vášho chirurgického tímu. Sú veľkoryso strihané v hrudi a rukávoch pre väčšie pohodlie a slobodu pohybu. Široká škála veľkostí a dĺžok ENMED uspokojuje potreby každého klinika s priedušnou špičkovou technológiou látky udržujúce nositeľa v pohodlí a suchu, a to aj počas dlhých procedúr. Väčšina našich chirurgických plášťa je navrhnutá s lepenými švami rukávov, ktoré prinášajú vyššie pohodlie a silu.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Všetky chirurgické plášte ENMED majú intuitívne farebné kódovanie. Štítky produktov, viazanie na krk a záložky pre prenos zobrazujú fialovú farbu pre štandardný výkon alebo modrú farbu pre vysoký výkon. Kvapky sa zhodujú s americkými štandardnými úrovňami AAMI 1 až 4. Tieto farby, rovnako ako kvapôčky na plášti a tiež pečiatku na oboch stranách plášťa s veľkosťou a dĺžkou, uľahčujú výber ideálneho plášťa pre individuálne požiadavky akéhokoľvek chirurgického zákroku.

SKLADOVANIE A LIKVIDÁCIA

Skladujte v suchom a čistom prostredí v pôvodnom obale pri teplotách v rozmedzí 15 ° C až 25 ° C (58 ° F až 78 ° F) a pri relatívnej vlhkosti nižšej ako 80%. Uchovávajte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, zdrojov vysokej teploty a pár rozpúšťadiel. Skladovateľnosť je 60 mesiacov od dátumu výroby pri skladovaní, ako je uvedené vyššie. S kontaminovaným odevom zaobchádzajte opatrne a v súlade s národnými predpismi.

Hmotnosť 0.51 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.