ZENCO Ochranný bradový štít

 
Tip Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Ochranný bradový štít slúži ako ochrana proti zasiahnutiu kvapôčkami vírusov. Vhodný na celodennú prácu a pri práci v užšom kontakte s ľuďmi.

Štít je vhodný na opakované použitie a môžete vďaka nemu voľne dýchať.

Cena €0,55 vrátane DPH
€0,46
Značka ZENCO
Webová stránka značky zenco.cz
Kategória Ochranné štíty
Zvoľte variant
Kód tovaru OOS_2 1 ks v balenie Skladom €0,46
€0,55 vrátane DPH
   
 

Ochranné bradové štíty slúži ako ochrana nielen proti nečistotám, ale aj proti zasiahnutiu kvapôčkami aerosólov, ktoré môžu obsahovať najrôznejšie baktérie a vírusy.

Skvelý pomocník pri celodennej práci alebo pri práci v užšom kontakte s ľuďmi ako napríklad v zdravotníctve, v kaderníctve, v obchode a podobne. Ochranný štít na bradu je ale aj vhodnou alternatívou pre užívateľov trpiacich problémami dýchacích ciest a nosenie rúška je pre nich veľkou ťažkostí.

Tento ochranný štít je veľký 16 cm na šírku, na výšku 7,5 cm a má príjemne mäkkú dosadaciu plochu na bradu. Vďaka nej je jeho nosenie komfortné a pri dlhodobom nosení nevznikajú žiadne odreniny. Za uši ho pohodlne pripevníte pomocou pružnej gumy, ktorej dĺžka je nastaviteľná.

Návod na použitie


Tvárové štíty slúžia ako ochrana proti kvapôčkovým vírusom. Štíty sú výbornými pomocníkmi pre zamestnancoch, ktorí pracujú vo väčších skupinách, ako sú predavačky, kaderníčky alebo lekári, a sú vhodné pre celodenné nosenie. Číry plast je dostatočne dlhý, aby zahalil celú tvár. Sú tak výbornou variantou pre tých, ktorým sa ťažko dýcha pri nosení rúška.

Pre koho je ochranný štít určený?

Štíty primárne slúžia všetkým, ktorí pracujú v rizikovom prostredí a sú v pravidelnom, užšom kontakte s ľuďmi. Typicky ide o zdravotníkov, predavačov, kaderníčky, úradníčky alebo vodiči.

Aký je rozdiel medzi štítom na tvár a štítom na bradu?

Tvárový štít má väčšie rozmery a pokrýva celú tvár, zatialčo bradový štít zakrýva ústa a nos.

Môžem štít používať samostatne, tj. bez rúška alebo respirátoru?

Plexi štíty účinne zachytia kvapôčky vírusov, a výrazne tak zvyšujú bezpečie užívateľa. Pretože však nefiltrujú vdychovaný ani vydýchnutý vzduch, je nutné, a v dobe pandémie aj povinné, štíty používať spoločne s rúškou alebo respirátorom.

Nezabudnite štít po každom nosení vyčistiť a dezinfikovať.


 Prohlédněte si nejnovější recenze tohoto produktu
recenze oos2sk