EnMed® respirátor FFP2 biely s gumičkami za hlavu - 1 ks

 
Zväčšiť
 

EnMed® respirátor triedy FPP2 v bielej farbe s gumičkami za hlavu

5 vrstiev efektívne ochrany:

1 - ochranná izolačná vrstva (spun-bond)
2 - filtračná vrstva (meltblown)
3 - filtračná vrstva (meltblown)
4 - filtračná vrstva (filtrácia spun-bond)
5 - ochranná vrstva šetrná k pokožke

Dostupnosť Skladom (22 ks)
Cena €0,22 bez DPH
€0,26    
Kód tovaru RESP_FFP2_ENMED_H
Značka ENMED
Kategória Respirátory
 

EnMed® respirátor triedy FPP2 s gumičkami za hlavu v bielej farbe má všitý pliešok pre pohodlné prispôsobenie hornej časti masky na nos. Jedná sa o respirátor vhodný aj pre profesionálov do zdravotníctva, štátnej správy, firiem a prevádzok, ale aj pre osobné použitie jednotlivcov. 

Veľkosť respirátora: 10,5 cm x 15,5 cm

5 vrstiev efektívne ochrany:

1 - ochranná izolačná vrstva (spun-bond)
2 - filtračná vrstva (meltblown)
3 - filtračná vrstva (meltblown)
4 - filtračná vrstva (filtrácia spun-bond)
5 - ochranná vrstva šetrná k pokožke

Certifikát

Vyhlasenie o zhode

 

 

AKO SA O RESPIRÁTOR STARAŤ?

Respirátor je jednorazová pomôcka, ktorú treba po použití alebo po kontaminácii zlikvidovať. Pokiaľ nedôjde k poškodeniu respirátora, pohybuje sa doba použiteľnosti v poriadku hodín, väčšinou vydrží osemhodinovú smenu. Respirátor možné opakovane sňať a znovu nasadiť, ale je potrebné manipulovať s ním tak, aby sa človek nedotýkal prednej časti a nekontaminovali respirátorom povrchy. Respirátor sa ovláda za šnúrky či za gumičky. Respirátory nie sú určené na dezinfekciu.

SPRÁVNE NASADENIE MASKY

Pred prvým použitím je nutná dôkladná hygiena rúk pomocou mydla a teplej vody. Po umytí rúk priložte vrchnú časť respirátora k tvári a následne pritlačte na tvár jeho spodnú časť. Keď respirátor dokonale priľne k vašej tvári, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržiavali v bezpečnej polohe. Správne nasadená ochranná maska ​​musí tesne doliehať k tvári a má zakrývať ústa, nos i bradu. Muži by mali byť oholenie, pretože brada môže spôsobiť netesnosti. Pri snímaní masky sa dotýkajte iba popruhov, nie časti, ktorá filtruje vzduch.

UCHOVÁVANIE RESPIRÁTOROV

Ideálnym riešením je uzavrieť čisté respirátory do uzatvárateľnej plastovej krabice, ktorá bola pred vložením respirátorov dezinfikovaná. Prípadne je možné vložiť respirátory do uzatvárateľných igelitových sáčkov. Pamätajte však, že pri akejkoľvek manipulácii s čistými respirátory by ste mali mať dezinfikované ruky (prípadne používať jednorazové rukavice). Respirátory uchovávajte v teplote medzi -5 až 25 stupňami Celzia a pri relatívnej vlhkosti nižšej ako 80%. Uchovávajte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, zdrojov vysokej teploty a pár rozpúšťadiel.

VAROVANIE A OBMEDZENIA
Pred použitím si dôkladne prečítajte všetky pokyny a uistite sa, že máte produkt správne nasadený. Produkt nesmie byť nikdy upravovaný. Pred použitím skontrolujte látku, či nie je poškodená, čo by mohlo ovplyvniť ochrannú funkciu respirátora. Poškodené respirátory vymeňte. Pri odstraňovaní kontaminovaných respirátorov treba postupovať opatrne, aby nedošlo ku kontaminácii užívateľa nebezpečnými látkami. Ak sú respirátory znečistené, treba pred odstránením masky dodržiavať dekontaminačné postupy.


SK_HP_banner_velkoobchod

Hmotnosť 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.