EnMed® Jednorazové nitrilové vyšetrovacie rukavice 100 ks

 
Zväčšiť
 
 • 1 z 2

EnMed® Jednorazové nitrilové vyšetrovacie rukavice balené po 100 ks nepúdrované, nesterilné.

Zosilnené (4,5 g) a predĺžená dĺžka ≥ 27 cm

Cena €4,47 bez DPH
€5,36
Značka ENMED
Kategória Rukavice
Zvoľte variant
Kód tovaru RUKNIT_ENMED_L Veľkosť L Skladom (70 balení) €5,36
€4,47 bez DPH
   
 

EnMed® Jednorazové nitrilové vyšetrovacie rukavice balené po 100 ks nepúdrované, nesterilné. Zosilnené (4,5 g) a predĺžená dĺžka ≥ 27 cm

EnMed Nitrilové rukavice sú navrhnuté so špeciálnou nitrilovou formulácií, ktoré pocitovo aj flexibilitou na ruky padnú ako latex a umožňujú plný rozsah pohybu a vynikajúci pocit na minimalizáciu stresu pre pokožku. Nitrilové rukavice neobsahujú latex z prírodného kaučuku a sú vynikajúcou alternatívou pre osoby trpiace alergiami.

Nitrilové rukavice sú určené najmä pre prácu s chemickými prostriedkami a sú virucidné. Určené pre lekárske, ambulantné a diagnostické testy, terapeutické činnosti a pre prácu so septickým materiálom. Rovnomerne zrolovaný okraj manžety zabezpečuje jednoduché nasadenie rukavíc, rukavice majú univerzálny tvar.

 • Balenie obsahuje 100 kusov rukavíc
 • Skvelá priľnavosť vďaka textúrovaným prstom
 • Obouruké
 • Materiál: Nitril-Butadien Rubber (bez latexu)
 • Farba: biela
 • Jednorazové
 • Nesterilné, nepúdrované
 • Predĺžená dĺžka ≥ 270 mm
 • Hrúbka: dlaň 0,09 mm, prst 0,09 mm
 • Šírka dlane: M 95 ± 10 mm, L 110 ± 10 mm
 • Expirácie: 5 rokov


Certifikát

Vyhlásenie o zhode


V zhode s príslušnou európskou normou - značené CE 2841 - Notified bodies 2841 NANDO. Normy: AQL 1.5, EÚ Regulations: 93/42 / EEC, CE Certificate - 2841 / Category III, EN 455, PPE (EÚ) 2016/425, EN 420, EN 374-1, EN-374-5, ISO-13485 : 2016, ES 1935/2004 (potraviny). Lekársky výrobok triedy I v súlade so smernicou 93/42 / EEC - odolnosť - Chemo EN 374-1 a Vírus EN ISO 374-5

Category 3 (kategória III): Zložitý dizajn - Rukavice určené pre aplikácie so špecifickým rizikom, kde môže dôjsť k vážnemu poškodeniu alebo nevratným vedľajším účinkom. Tieto rukavice, ktoré boli testované podľa kategórie II, musí byť tiež vyrábané v schválenom systému kvality alebo musí byť každoročne typovo testované.


Koronavírus, ako aj ďalšie vírusy a baktérie, sa hojne šíri tým, že sa rukami dotýkame tváre, očí alebo nosa. Hygienu rúk môžeme našťastie účinne zvýšiť používaním ochranných rukavíc z nitrilu, vinylu či bavlny.

Predovšetkým v obchodoch, na cestách, pri práci v rizikovom prostredí i na ďalších miestach sú rukavice nepostrádateľnou pomôckou. Rovnako tak vám prídu vhod doma pri upratovaní, práci s potravinami a ďalších prácach.

A pre ktorý materiál sa rozhodnúť?

Latexové rukavice sú vyrobené z prírodných materiálov, sú veľmi elastické, mäkké a príjemne sa nosí. Sú tiež veľmi odolné voči kyselinám a zásadám, ale nechráni pred všetkými olejmi, príp. rozpúšťadlami.

Vinylové rukavice sú naopak rýdzo syntetický výrobok, ktorý sa najčastejšie využíva v zdravotníctve, potravinárstve a v priemysle. Sú veľmi hladké na povrchu, ale nie sú až tak pružné.

Nitrilové rukavice sú tiež syntetickým produktom, ktorý ponúkame v niekoľkých farbách. Oproti iným druhom rukavíc majú oveľa väčšiu odolnosť proti chemikáliám a pretrhnutiu. Ich najväčšou výhodou je to, že nespôsobujú žiadne alergické reakcie. Nitril je najvhodnejší materiál pre použitie v zdravotníctve, potravinárstve, upratovaniu, alebo kozmetike. 
Materiál Nitril
Typ rukavíc Nesterilné
Verzia Nepudrované
Rozsah veľkostí L
Farba Biela
Obsah balenia (ks) 100 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.