Jednorazové latexové rukavice 100 ks

 
Zväčšiť
 

Jednorazové latexové rukavice balené po 100 ks ľahko pudrované, nesterilné.  

Cena €4,08 bez DPH
€4,90
Značka ZENCO
Kategória Rukavice
Zvoľte variant
Kód tovaru RUKLATEX_S Veľkosť S Skladom (2 balení) €4,90
€4,08 bez DPH
   
Kód tovaru RUKLATEX_XL Veľkosť XL Skladom (2 balení) €4,90
€4,08 bez DPH
   
 

Jednorazové latexové rukavice balené po 100 ks, ľahko pudrované, nesterilné. Zabezpečujú ľahké uchopenie všetkých druhov materiálu a zabraňujú vykĺznutiu predmetov. Zvlnená špička manžety zabraňuje skĺznutiu rukavice. Možno ich ľahko používať pri práci, kde je nutná ochrana. Vďaka pružnosti a svojej štruktúre poskytujú vynikajúcu priľnavosť a pohodlné nosenie. Odporúčané použitie: laboratória, upratovacie práce, lakovne, zdravotníctvo, kozmetický priemysel. Umožňujú prácu s dotykovými displejmi.

  • Balenie obsahuje 100 kusov rukavíc
  • Obouruké
  • Ľahko pudrované
  • Materiál: prírodný kaučukový latex
  • Farba: biela
  • Jednorazové
  • Nesterilné
  • Dĺžka ≥ 240 mm
  • Expirácie: 2 roky

 


Koronavírus, ako aj ďalšie vírusy a baktérie, sa hojne šíri tým, že sa rukami dotýkame tváre, očí alebo nosa. Hygienu rúk môžeme našťastie účinne zvýšiť používaním ochranných rukavíc z nitrilu, vinylu či bavlny.

Predovšetkým v obchodoch, na cestách, pri práci v rizikovom prostredí i na ďalších miestach sú rukavice nepostrádateľnou pomôckou. Rovnako tak vám prídu vhod doma pri upratovaní, práci s potravinami a ďalších prácach.

A pre ktorý materiál sa rozhodnúť?

Latexové rukavice sú vyrobené z prírodných materiálov, sú veľmi elastické, mäkké a príjemne sa nosí. Sú tiež veľmi odolné voči kyselinám a zásadám, ale nechráni pred všetkými olejmi, príp. rozpúšťadlami.

Vinylové rukavice sú naopak rýdzo syntetický výrobok, ktorý sa najčastejšie využíva v zdravotníctve, potravinárstve a v priemysle. Sú veľmi hladké na povrchu, ale nie sú až tak pružné.

Nitrilové rukavice sú tiež syntetickým produktom, ktorý ponúkame v niekoľkých farbách. Oproti iným druhom rukavíc majú oveľa väčšiu odolnosť proti chemikáliám a pretrhnutiu. Ich najväčšou výhodou je to, že nespôsobujú žiadne alergické reakcie. Nitril je najvhodnejší materiál pre použitie v zdravotníctve, potravinárstve, upratovaniu, alebo kozmetike. 
Materiál Latex
Typ rukavíc Nesterilné
Verzia Pudrované
Rozsah veľkostí XL
Farba Biela
Obsah balenia (ks) 100 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.