Upozornenie: Kvôli veľkému množstvu objednávok môže v súčasnosti dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Za spôsobené komplikácie sa veľmi ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Respirátor FFP2 C-Mask biely - 10 ks

 
Zväčšiť
 

Respirátor C-Mask na ochranu proti Covid-19 s certifikátom, trieda FPP2, biely

  • Gumičky bez latexu
  • Ochranný prostriedok kategórie III
  • Tvarovateľná kovová páska v oblasti nosa pre lepši dosah a výbornú tesnosť

 

Balenie 10 ks.

Dostupnosť 1-3 pracovné dni
Cena €4,75 vrátane DPH
€3,96    
Kód tovaru RESP_FFP2_CMASK
Kategória Rúška a respirátory
 

Respirátor C-Mask na ochranu proti Covid-19 s certifikátom v bielej farbe

Novo ponúkame polomasku, ktorá zodpovedá stupňu ochrany FFP2 a bola vyvinutá priamo na ochranu dýchacích ciest pred chorobou Covid-19.

Anti Covid-19 polomasku na tvári drží jemné gumičky za uši bez obsahu latexu. Polomaska kryje nos aj ústa, pričom v oblasti nosa možno pre lepšiu tesnosť upraviť tvarovateľným nosovým pásikom. Účinnosť je doložená certifikáty.

  • Tvar pre lepšiu priľnavosť k dospelé tvári
  • Tvarovateľná páska v oblasti nosa pre lepši dosah a výbornú tesnosť
  • Materiál: vonkajší netkaný materiál z polypropylénu, vnútorná strana netkaná textília z polypropylénu, filtračné médium PP mikrovlákno
  • Farba: biela
  • Balenie: 10 ks

 

Certifikát

Vyhlasenie o zhode

Návod na použitie

 

AKO SA O RESPIRÁTOR STARAŤ?

Respirátor je jednorazová pomôcka, ktorú treba po použití alebo po kontaminácii zlikvidovať. Pokiaľ nedôjde k poškodeniu respirátora, pohybuje sa doba použiteľnosti v poriadku hodín, väčšinou vydrží osemhodinovú smenu. Respirátor možné opakovane sňať a znovu nasadiť, ale je potrebné manipulovať s ním tak, aby sa človek nedotýkal prednej časti a nekontaminovali respirátorom povrchy. Respirátor sa ovláda za šnúrky či za gumičky. Respirátory nie sú určené na dezinfekciu.

SPRÁVNE NASADENIE MASKY

Pred prvým použitím je nutná dôkladná hygiena rúk pomocou mydla a teplej vody. Po umytí rúk priložte vrchnú časť respirátora k tvári a následne pritlačte na tvár jeho spodnú časť. Keď respirátor dokonale priľne k vašej tvári, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržiavali v bezpečnej polohe. Správne nasadená ochranná maska ​​musí tesne doliehať k tvári a má zakrývať ústa, nos i bradu. Muži by mali byť oholenie, pretože brada môže spôsobiť netesnosti. Pri snímaní masky sa dotýkajte iba popruhov, nie časti, ktorá filtruje vzduch.

UCHOVÁVANIE RESPIRÁTOROV

Ideálnym riešením je uzavrieť čisté respirátory do uzatvárateľnej plastovej krabice, ktorá bola pred vložením respirátorov dezinfikovaná. Prípadne je možné vložiť respirátory do uzatvárateľných igelitových sáčkov. Pamätajte však, že pri akejkoľvek manipulácii s čistými respirátory by ste mali mať dezinfikované ruky (prípadne používať jednorazové rukavice).

Hmotnosť 0.2 kg