1 ks Rýchly test protilátok IgG / IgM na COVID-19 SINGCLEAN /po expirácii/

 
Akcia Zväčšiť
 
 • 1 z 3

Rýchly test na protilátky na koronavírus z krvi (prsta). 

Výsledok do 15 minút.

Citlivosť: 96%, špecificita: 98,29%, celková presnosť: 97,84%.

Expirácia: 26. 4. 2023

 

Dostupnosť Skladom (>100 ks)
Cena €1,05 bez DPH
€1,16    
Kód tovaru TEST_PROTI_SINGCLEAN1
Značka SINGCLEAN
Kategória Testy na COVID
 

Expirácia: 26. 4. 2023

RÝCHLY TEST IgG / IgM COVID-19 je test pre detekciu anti-SARSCoV-2 IgG a IgM zo vzoriek ľudskej krvi, séra alebo plazmy.

Test je určený na použitie odborníkmi ako skríningový test a ako pomoc pri diagnóze vírusovej infekcie COVID-19. COVID-19 IgG / IgM rýchlotest detekuje súčasnú prítomnosť protilátok IgG a IgM proti koronavírusy-COVID-19 počas 15 minút. Tento test je užívateľsky jednoduchý, nevyžaduje komplikované laboratórne vybavenie a kladie minimálne požiadavky na jeho úspešnej odbornej prevedení.

 • rýchle a jednoduché použitie
 • bez nutnosti odosielať vzorky do laboratória
 • vyššia citlivosť než u nukleovej kyseliny PCR
 • odber vzorky krvi z prsta
 • návod dodávaný s produktom je v českom jazyku
 • návod v slovenskom jazyku na stiahnutie nižšie
 • citlivosť: 96%
 • špecificita: 98,29%
 • celková presnosť: 97,84%

 

Sada obsahuje 1 ks testov.

 • 1x kombinovaný rýchlotest
 • 1x sterilná lanceta so špeciálnou špičkou na odber krvi
 • 1x mikropipeta k sania krvi
 • 1x dezinfekčný vankúšik
 • 1x injekčná striekačka s hrotom 0,10ml reakčného roztoku
 • návod na použitie

 

Expirácia: 26. 4. 2023


Návod na použitie

Vyhlásenie o zhode

Certifikát 


Pre koho sú SingClean rýchlotesty na koronavírus COVID-19 určené?

Pre osoby, ktoré preukazujú imunitnú reakciu - teplota, kašeľ atď. V zásade sa dá povedať, že pre človeka s príznakmi choroby slúži rýchlotest ako overenie, či sú príznaky prejavom koronavírusy, alebo či sa jedná klasické ochorenia ako chrípka, prechladnutie.

Rýchlotest je ďalej určený pre osoby, ktoré ochorenie COVID-19 prekonali či sa uzdravujú. Osoba, ktorá je stále aktívne chorá má v krvi protilátky IgM aj IgG, ktoré náš test identifikuje. Osoba, ktorá sa z COVID-19 ochorení uzdravuje má v krvi už len protilátku IgG, ktoré náš test identifikuje.

Rýchlotestu SingClean nie sú určené pre plošné otestovanie napr. Kolegov nakazeného, ​​ak ide o osoby bez príznakov a od posledného kontaktu s chorým ubehlo menej ako týždeň. V prípade bezpríznakového ochorenia sa hladiny testovaných protilátok dostanú na dostatočnú úroveň pre rýchlo-testovanie až 5-7 dní po nakazení. Spoľahlivý test je teda možné vykonať až týždeň po poslednom kontakte. Je však potrebné pamätať na to, že u osoby bez príznakov výsledok spoľahlivo informuje len o nakazení pred týždňom, ale ak ste sa medzi tým pred kratšou dobou stretli s iným zdrojom infekcie a nakazili sa, na toto vás už rýchlo-test na rozdiel od laboratórneho testu neupozorní.

Kde možno použiť

Test je ideálny pre nemocnice, kliniky a môže byť tiež použitý na miestach, ako sú spoločnosti, školy, letiská, železničné stanice.

Kroky testovanie:

1. Test musí byť pred otvorením aspoň 30 minút v izbovej teplote. Celé prevedenie testu sa musí odohrať v rovnakej teplote. Vyvarujte sa aj prievanov z otvorených okien, klimatizácia atď.

2. Premasírujte miesto odberu - bruško prsta či okraj bruška prsta.

3. Dezinfikujte miesto odberu priloženým alkoholovým vankúšikom

4. Odstráňte krytku lancety (guľatá časť) a bodné špičku do miesta odberu.

5. Prvý kvapku krvi zotrite sterilnou gázou (môžete použiť vankúšom sterilné náplaste).

6. K sanie krvi použite jednorazovú mikropipety. Hladina krvi musí dosahovať nad najužšia časť pipety.

7. Kvapnite 2 kvapky krvi (prípadne 1 kvapku séra, alebo plazmy) do menšieho otvoru v spodnej časti testu.

8. Pridajte do toho istého otvoru 2 kvapky reakčného roztoku pufru.

9. Výsledky možno odpočítať voľným okom po 10-15 minútach

(Poznámka: Výsledky testov po viac ako 20 minútach sú neplatné!)

Zobrazenie výsledkov

1. Iba linka u C = výsledok je negatívny, testovaný podľa testu nevykazuje infekcii COVID-19

2. Linky u IgM a C / linky u IgG a C / linky u IgM, IgG a C = indikované protilátky signalizujúce ochorenie COVID-19. Rýchlotestu nie sú náhradou laboratórneho vyšetrenia a nie sú brané ako oficiálne uznanie diagnózy. Kontaktujte svojho lekára a poraďte sa s ním o možnosti podstúpiť laboratórne vyšetrenia. Dodržujte karanténne opatrenia.

3. Linka u C sa nezobrazila = pri testovaní došlo k chybe, alebo je test nepresvedčivý. Počkajte 24 hodín a použite nový test.

Kedy môže test hlásiť falošnú pozitivitu?

V prípade, že ste už Koronavirové infekciu typu COVID-19 prekonali v minulosti, protilátky kontrolovanej rýchlotestu zostanú vo vašom organizme odhadom celé roky. Rýchlotestu sa vám teda budú hlásiť ako pozitívne bez ohľadu na to, či ste chorí teraz. Neznamená to, že sa už nemôžete nakaziť znova. Pre získanie imunity sa časom predpokladá bunková imunita, ktorej vytvorenie bude trvať roky.

V akých prípadoch rýchlotest hlási falošnú negativitu?

Okrem vyššie spomínaného testovania bezpríznakových osôb príliš krátko po vytvorení dostatočnej hladiny protilátok sa výnimočne môže vyskytnú aj falošne negatívny výsledok nakazeným. Naše testy kontrolujú hladiny dvoch protilátok (LGM a LGG), ktoré majú spoločne 95% spoľahlivosť, teda iba 5% chybovosti. Ak máte príznaky a ste presvedčení, že ste nakazení COVIDem-19 aj napriek negatívny výsledok rýchlotestu, počkajte 24 hodín (hladina protilátok sa zvýši, najmä pri horúčke) a zopakujte testovanie s novým testom.

 

Kazetu s testom uchovávajte v izbovej teplote, chráňte pred mrazom. Pred použitím nechajte sadu v izbovej teplote (2-30 ° C). Nepoužívajte po expirácii.

Výrobca: Hangzhou Singclean Medical Products Co., Ltd.


Hmotnosť 0.03 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.