Upozornenie: Kvôli veľkému množstvu objednávok môže v súčasnosti dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Za spôsobené komplikácie sa veľmi ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Chitosan + Vitamín C - 100 ks

 
Novinka Tip na Vianoce Zväčšiť
 

Chitosan je využívaný najmä v súvislosti s chudnutím a stratou hmotnosti.

Golden Nature Chitosan je navyše obohatený o vitamín C, vďaka ktorému sa lepšie vstrebáva a tým je jeho efekt na chudnutie väčší ako u iných Chitosanov.

Chitosan má blahodarný efekt na:

  • hladinu cholesterolu v krvi
  • trávenie a funkciu hrubého čreva

 

Balenie 100 ks.

Dostupnosť 1 - 3 pracovné dni
Cena €14,14 vrátane DPH
€11,78    
Kód tovaru VIT_GN362
Značka Golden Nature
Kategória Vitamíny
 

Chitosan patrí medzi pomerne novodobé doplnky stravy, avšak jeho prvé poznatky boli objavené zhruba pred sto rokmi a to opäť na území Ázie konkrétne Japonska. Chitosan je využívaný najmä v súvislosti s chudnutím a stratou hmotnosti.

Chitosan je typ vlákniny získavanej z chitínu, Chitin je bohato zastúpený vo vonkajších schránkach krabov, mušlí, kreviet a iných kôrovcov. Chitosan sa radí medzi prírodnú nestráviteľnú vlákninu, ktorá na seba dokáže nadviazať a absorbovať vysoké množstvo tukov, a to až 6-násobok svojej váhy. Chitosan teda vďaka svojim väzobným schopnostiam absorbuje tuk prijatý z potravy a následne ho odvádza z tela von. Tým podporuje funkciu hrubého čreva a pomáha s redukciou hmotnosti. Viaže na seba aj žlčové kyseliny a tým pomáha so znižovaním LDL (zlého) cholesterolu produkovaného pečeňou.

Golden Nature Chitosan je navyše obohatený o Vitamín C, vďaka ktorému sa lepšie vstrebáva a tým je jeho efekt na chudnutie väčší ako u iných Chitosanov.

Chitosan v organizme:

  • prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi
  • podporuje trávenie a pomáha regenerácii črevnej sliznice
  • znižuje riziko vzniku obličkových kameňov
  • podporuje chudnutieZloženie v jednej kapsule:

  • Chitosan 400 mg
  • Vitamín C - 50 mg (62,5% RHP - Referenčná hodnota príjmu)
  • transparentná želatínová kapsula (hovädzia želatína)Obsah balenia:
100 ks

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2-4 kapsule 1x denne ideálne pred jedlom, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

POZOR na užívanie Chitosanu spolu s ďalšími doplnkami, vitamínmi, minerálmi - je odporúčaný odstup v rade hodín so spoločným užívaním Chitosanu a iných látok.

Upozornenie:

Ide o doplnok stravy. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným svitom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie 4 kapsule. Nie je vhodné kombinovať s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale. Vyrobené v SR.

Hmotnosť 0.15 kg