Enzýmová kôra - 100 ks

 
Zväčšiť
 

Ľudské telo potrebuje enzýmy na dokončenie trávenia potravy a rozloženie živín do formy, ktoré môžu byť absorbované v našom tele. Podporte svoje zdravé a rýchle trávenie pomocou patentovanej zmesi tráviacich enzýmov Dr. Swiss, ktorý garantuje ideálne zloženie prípravku tak, aby poskytol maximálny účinok pre ľudský organizmus.

Bylinná zmes enzýmová kôra a jeho pôsobenie v organizme:

 • prispieva k znižovaniu hmotnosti
 • napomáha redukovať pocit plynatosti a nadúvania
 • napomáha naštartovať správne trávenie
 • pomáha odstrániť problémy spojené so zápchou

 

Balenie 100 ks.

Expirácia 10/2024.

Dostupnosť Skladom (1 balení)
Cena €9,72 bez DPH
€11,66    
Kód tovaru VIT_DRS450
Značka Dr. Swiss
Kategória Doplnky stravy
 

Ľudské telo potrebuje enzýmy na dokončenie trávenia potravy a rozloženie živín do formy, ktoré môžu byť absorbované v našom tele. Podporte svoje zdravé a rýchle trávenie pomocou patentovanej zmesi tráviacich enzýmov Dr. Swiss, ktorý garantuje ideálne zloženie prípravku tak, aby poskytol maximálny účinok pre ľudský organizmus.

Pri nedostatku enzýmov prechádzajú nerozložené bielkoviny do hrubého čreva, kde podliehajú procesom hnitia a spôsobujú tráviace problémy ako sú nadúvanie a hnačky. Náš patentovaný prípravok Vám pri jeho užívaní prinesie mnoho pozitív. Po jeho užívaní sa budete cítiť skvele a fit.


Aké enzýmy nájdete v produkte a na čo slúžia?

 • Amyláza: Primárny enzým tráviaci škrob, ktorý sa vylučuje v tele. Enzýmy hrajú kľúčovú úlohu pri každej funkcii v ľudskom tele. Tieto látky založené na bielkovinách sa podieľajú na dýchaní, jedení, trávení, funkcii obličiek a pečene, reprodukcii a ďalších.
 • Proteáza: Proteázy sú pre ľudské telo nesmierne dôležité. Sú nevyhnutné pre trávenie, pretože premieňajú bielkoviny nachádzajúce sa v potravinách na aminokyseliny. Okrem toho tento enzým môže štiepiť nestrávené proteíny, bunkové zvyšky a toxíny. Zabraňuje tak preťaženiu toxíny.
 • Lipáza: Veľmi dôležitý enzým v procese trávenia tukových látok (lipidov), ktoré sa nachádzajú v ľudskom metabolizme alebo ako súčasť stravy. Hydrolyzuje tuky na menšie časti, takže ich môžu črevá absorbovať. Aj keď sú tuky považované za hlavný dôvod zdravotných problémov, ako je cukrovka, rakovina a srdcové choroby, pre najlepšiu funkciu každého orgánu a bunky je dôležitých niekoľko dobrých foriem tukov.
 • Celuláza: Štiepi molekulu celulózy na monosacharidy „jednoduché cukry“, ako je beta-glukóza, alebo kratšie polysacharidy a oligosacharidy.
 • Laktáza: Enzým nachádzajúci sa v ľudskom tele, ktorý funguje ako látka rozkladajúca disacharid laktózu a mliečne cukry. Tento enzým je mimoriadne dôležitý, pretože asimiluje mliečne cukry a bez neho by telo nemohlo mať žiadne výhody mliečnych výrobkov.
 • Maltáza: Je enzým, ktorý štiepi disacharid maltózu a nachádza sa v ľuďoch, kvasinkách, baktériách a rastlinách. Môže stráviť disacharidy na sladové cukry známe aj ako monosacharidy.
 • Sacharáza: Je enzým, ktorý štiepi disacharid sacharózu na glukózu a fruktózu. Sacharáza vzniká v enterocytoch tenkého čreva.

 

Zloženie - Patentovaná bylinná zmes

 • Prášková zmes enzýmov, Amyláza, Proteáza, Lipáza, Celuláza, Laktáza, Maltáza, Sacharáza: 360 mg/1 kapsula (RHP = nestanovená %)*
  *RHP = denná referenčná hodnota príjmuObsah balenia: 
100 ks kapsúl

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1-2 kapsule denne spoločne s jedlom.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie, uchovávajte mimo dosahu detí a pamätajte, že doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste.


SK_HP_banner_velkoobchod

Hmotnosť 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.