Magnesium citrát s vitamínom B6 - 150 ks + Zinok Forte - 30 ks ZADARMO!

 
Zväčšiť
 
 • 1 z 3

Pripravili sme si pre Vás výhodnú ponuku, pri zakúpení Magnesia citrátu 400 mg získate Zinok Forte 25 mg úplne zadarmo!

VitaHarmony® Magnesium citrát 400 mg s vitamínom B6 obsahuje horčík alebo magnézium s veľmi dobrou vstrebateľnosťou v organizme, ktorá je podporená prídavkom vitamínu B6. Horčík spoločne s vitamínom B6 prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy, energetickému metabolizmu a znižujú mieru únavy a vyčerpania.

VitaHarmony® Zinok Forte 25 mg je významnou súčasťou enzýmových systémov, ktoré sú dôležité pri látkovej výmene sacharidov, tukov a proteínov. Prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí, nechtov a pokožky. Napomáha k normálnej funkcii imunitného systému. Prispieva k plodnosti a normálnej funkcii reprodukčných orgánov, podieľa sa na procese delenia buniek a tvorbe DNA.

Balenie Magnesium citrát 150 ks + Zinok Forte 30 ks.

Dostupnosť Skladom
Cena €19,42 vrátane DPH
€16,18    
Kód tovaru VIT_HARMONY_SADA1
Značka VitaHarmony
Kategória Vitamíny a minerály
 

VitaHarmony® Magnesium citrát 400 mg s vitamínom B6 obsahuje horčík alebo magnézium s veľmi dobrou vstrebateľnosťou v organizme, ktorá je podporená prídavkom vitamínu B6. V ľudskom organizme je horčík hojne zastúpený najmä v kostiach, zuboch a svaloch, kde podporuje ich normálny stav a funkciu.

Horčík spoločne s vitamínom B6 prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy, energetickému metabolizmu a znižujú mieru únavy a vyčerpania. Vitamín B6 alebo pyridoxín napomáha k normálnemu metabolizmu homocysteínu. Horčík v organickej forme citrátu horečnatého vyniká výnimočne dobrou vstrebateľnosťou v ľudskom organizme. Z prijatého množstva sa efektívne využije asi 80 %.

Pôsobenie Magnesia a vitamínu B6 v našom organizme:

 • je nutný pre správny rast, vývoj organizmu a pre správnu obnovu kostí a spojivových tkanív
 • napomáha k udržaniu správnej kvality kostí u žien v období menopauzy
 • podieľa sa na zabezpečovaní správnej funkcie nervových buniek
 • prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
 • podieľa sa na normálnej činnosti nervovej sústavy

 

Obsah v dvoch tabletách:

 • Horčík - 400 mg (106% DRHP)*
 • Vitamín B6 - 10 mg (714% DRHP)*

*(DRHP: Denná referenčná hodnota príjmu v 2 tabletách)

Obsah balenia: 150 ks

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta 2x denne. Tabletu celú prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny. V čase tehotenstva a dojčenia určí dávkovanie lekár.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujete na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na pravej strane obalu. Chráňte pred priamym slnkom.


VitaHarmony® Zinok Forte 25 mg je významnou súčasťou enzýmových systémov, ktoré sú dôležité pri látkovej výmene sacharidov, tukov a proteínov. Prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí, nechtov a pokožky. Napomáha k normálnej funkcii imunitného systému. Prispieva k plodnosti a normálnej funkcii reprodukčných orgánov, podieľa sa na procese delenia buniek a tvorbe DNA.

Zinok je silný antioxidant a ako taký chráni bunky pred oxidatívnym stresom, ktorý vzniká v dôsledku nerovnováhy voľných radikálov a antioxidantov v tele. Zúčastňuje sa metabolizmu vitamínu A, ďalej sa podieľa na udržaní normálneho stavu zraku a ďalších rozpoznávacích funkcií.

Pôsobenie Zinku v našom organizme:

 • podporuje správnu činnosť imunitného systému
 • zabezpečuje správny rast organizmu
 • podieľa sa na skladovaní pankreatického hormónu inzulínu
 • zúčastňuje sa na správnej spermatogenéze a syntéze testosterónu

 

Obsah v jednej tablete:

 • Zinok - 25 mg (250% DRHP)*

*(DRHP: Denná referenčná hodnota príjmu v 1 tablete)

Obsah balenia: 30 ks

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne. Užívajte najlepšie po jedle.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na pravej strane obalu. Chráňte pred priamym slnkom.

Hmotnosť 0.365 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.