Probiotiká + Prebiotiká + Tráviace enzýmy - 100 ks

 
Zväčšiť
 

Golden Nature Probiotic komplex je špeciálne vyvinutý produkt. Kombinácia probiotík, prebiotík a patentovanej formy tráviacich enzýmov Opti7Digest.

Probiotiká sú kultúry živých mikroorganizmov, ktoré sa prirodzene vyskytujú v našich črevách, kde majú celý rad významných funkcií. Udržujú rovnováhu v črevnej mikroflóre, napomáhajú pri tráviacich procesoch a zamedzujú premnoženiu nežiaducich a škodlivých baktérií a patogénov. Prebiotiká sú dôležité pre správne fungovanie probiotík.

Pôsobenie probiotického komplexu v našom organizme:

  • Rovnováha črevnej mikroflóry
  • Pozitívny vplyv pri tráviacich procesoch
  • Náležité vstrebávanie živín

 

Balenie 100 ks

Dostupnosť Skladom (6 balení)
Cena €20,09 bez DPH
€24,11    
Kód tovaru VIT_GN044
Značka Golden Nature
Kategória Doplnky stravy
 

Golden Nature Probiotic komplex je špeciálne vyvinutý produkt. Kombinácia probiotík, prebiotík a patentovanej formy tráviacich enzýmov Opti7Digest.

Probiotiká sú kultúry živých mikroorganizmov, ktoré sa prirodzene vyskytujú v našich črevách, kde majú celý rad významných funkcií. Udržujú rovnováhu v črevnej mikroflóre, napomáhajú pri tráviacich procesoch a zamedzujú premnoženiu nežiaducich a škodlivých baktérií a patogénov. Probiotikum LactoSpore® je unikátny patentovaný typ probiotík so špecifickými vlastnosťami. Obsahuje priateľskú baktériu bacillus coagulans, ktorá produkuje kyselinu mliečnu a coagulin.

Patrí medzi tzv. pôdne probiotiká a vytvára spory, ktoré toto probiotikum chránia pred žalúdočnými šťavami, zmenami teplôt a ďalšími negatívnymi vplyvmi. Tak sa v nezmenenej forme a počte dostanú až do hrubého čreva, ktoré môžu následne bez problémov kolonizovať.

Prebiotiká sú dôležité pre správne fungovanie probiotík. Ide o nestráviteľné látky, ktoré podporujú rast, množenie a aktivitu probiotických baktérií, čím pozitívne ovplyvňujú zloženie nášho mikrobiomu. Čakanková vláknina (inulín) je prospešným prírodným prebiotikom. Je to rozpustná vláknina, ktorá sa za pomoci extrakcie získava z čakankového koreňa. Vďaka svojej štruktúre sa nevstrebáva v tenkom čreve, ale prechádza do čreva hrubého, kde slúži ako prebiotikum.

Tráviace enzýmy sú nevyhnutnou a často zanedbávanou súčasťou ľudského organizmu. Napomáhajú tráveniu potravy, náležitému vstrebávaniu živín a transportu molekúl. Hlavnou funkciou je štiepenie cukrov, tukov, bielkovín a ďalších látok na menšie časti tak, aby mohli byť ľahko absorbované a využité. Bez nich by telo nebolo schopné vstrebávať nenahraditeľné zložky zo stravy. Opti 7 Digest je patentovaná komplexná zmes digestívnych enzýmov obsahujúca amylázu, lipázu, laktázu, celulázu, proteázu, bromelaín a papaín.

 

Zloženie v jednej kapsule:

  • LactoSpore® (Probiotiká s obsahom Bacillus coagulans - 1,5 miliardy živých zárodkov) - 100mg
  • Čakanková vláknina (Inulin) - 400mg
  • Opti 7 Digest (zmes 7 tráviacich enzýmov) - 50mg
  • Transparentná rastlinná (HPMC) kapsula

 

Obsah balenia: 100 ks

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1-2 kapsule 2x denne, zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom mieste do 25°C.

Upozornenie:

Výživový doplnok s probiotikami, prebiotikami a tráviacimi enzýmami. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným svitom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie 4 kapsule. Nie je vhodné kombinovať s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale. Vyrobené v ČR.


 

 

Hmotnosť 0.11 kg
obsah balenia 100 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.