Bezdotykový dávkovač dezinfekcie nad kľučku

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 4

Bezdotykový dávkovač dezinfekcie na umiestnenie na dvere pre automatickú dezinfekciu kľučiek likviduje 99,9 % baktérii a vírusov. Dávkovač obsahuje minimálne 800 dávok a je vybavený LCD displejom.

Dostupnosť Skladom
Cena €86,34 vrátane DPH
€71,95    
Kód tovaru DAV099
Značka Xeronia
Kategória Bezdotykové dávkovače na dezinfekciu
 

 

99POINT9 je dávkovač dezinfekcie, ktorý zaistí pravidelnú dezinfekciu dverových kľučiek a to bez poškodenia povrchu klučky alebo dverí.

Dezinfekcia likviduje 99,9 % baktérii, vírusov a plesní a eliminuje možnosť krížovej kontaminácie. Vďaka tomuto dokážeme obmedziť možnosť nákazy a ochrániť tak zákazníkov či zamestnancov.

Dávkovač bol vyvinutý takmer pre všetky druhy dverových kľučiek a zaistí dezinfikovanie na miestach s vyššou koncentráciou ľudí (kancelárske priestory, posilňovne, čerpacie stanice, školy, atď.). Dávkovač pripevníte na dvere behom pár minút a to bez použitia akéhokoľvek náradia. Na zadnej strane dávkovača sa nachádzajú samolepiace pásky, dávkovač teda stačí len nalepiť 20-30 cm nad kľučku a nastaviť požadované dávkovanie.

Displej, ktorým je dávkovač vybavený signalizuje stav batérie a stav náplne. Dávkovač je vybavený pohybovým senzorom, ktorý zaistí, že pokiaľ sa pod dávkovačom nachádza ruka, tak zabráni v daný moment dezinfekcii. Vďaka senzoru pre detekciu svetla ušetríte za batériu aj náplň, pretože bude dávkovač dávkovať len cez deň.

Dezinfekciu, ktorá je vhodná pre doplnenie dávkovača nájdete tu.

  • Napájanie na 3 AA batérie
  • Umiestnenie: na dvere (20-30 cm nad kľučku)
  • Náplň ani batéria nie sú súčasťou balenia

 

Návod na bezdotykový dávkovač dezinfekcie nad kľúčku

 

Hmotnosť 0.5 kg
Objem nádoby 1000 ml
Rozmery 13 x 12,7 x 27 cm
Typ náplne kvapalina/gél
Napájanie 4 ks c batérie