Upozornenie: Kvôli veľkému množstvu objednávok môže v súčasnosti dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Za spôsobené komplikácie sa veľmi ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Rukavice

Ochranné rukavice vynikajú svojim multifunkčným využitím. Pre rukavice nájdete využitie nielen pri domácom upratovaní, ale aj vo vašej práci. Sú príjemné, skladné a ochráni vaše ruky pred nečistotami aj prípadnou mastnotou. Jednorazové rukavice sú vhodné pre udržanie optimálnych hygienických podmienok. Pri správnom použití môžu pomôcť znížiť riziko vonkajších vplyvov. Na výber máte z niekoľkých druhov jednorazových rukavíc.

Latexové rukavice sú vyrobené z prírodných materiálov, sú veľmi elastické, mäkké a príjemne sa nosí. Sú tiež veľmi odolné voči kyselinám a zásadám, ale nechráni pred všetkými olejmi, príp. rozpúšťadlami.

Vinylové rukavice sú naopak rýdzo syntetický výrobok, ktorý sa najčastejšie využíva v zdravotníctve, potravinárstve a v priemysle. Sú veľmi hladké na povrchu, ale nie sú až tak pružné.

Nitrilové rukavice sú tiež syntetickým produktom, ktorý ponúkame v niekoľkých farbách. Oproti iným druhom rukavíc majú oveľa väčšiu odolnosť proti chemikáliám a pretrhnutiu. Ich najväčšou výhodou je to, že nespôsobujú žiadne alergické reakcie. Nitril je najvhodnejší materiál pre použitie v zdravotníctve, potravinárstve, upratovania, alebo kozmetike.

 
0
12 1012
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom