Novo v ponuke nitrilové rukavice easyCARE od overeného dodávateľa ZARYS! Osobný odber už od 125€

SANIT all WC gél 5000 ml

 
Zväčšiť
 

SANIT all WC gél - čistiaci prípravok na sanitárnu keramiku. Účinne odstraňuje hrdzu, vodný a močový kameň, plesne a iné nečistoty. Pôsobí nad aj pod vodnou hladinou.

Zanecháva žiarivý lesk a sviežu vôňu.

Obsah: 5000 ml

Dostupnosť Skladom (6 ks)
Cena €7,81 bez DPH
€9,37    
Kód tovaru SAN_WC_5000ML
Značka SANIT all
Kategória Čistiace prostriedky
 

SANIT all WC gél - kyslý čistiaci prípravok na toaletné misy, pisoáre a ďalšiu sanitárnu keramiku. Účinne odstraňuje hrdzu, vodný a močový kameň, plesne a iné nečistoty. Pôsobí nad aj pod vodnou hladinou.

Zanecháva žiarivý lesk a sviežu vôňu.

Návod na použitie: Prípravok naneste rovnomerne na vnútornú stenu toaletnej misy alebo iné znečistené miesto, nechajte niekoľko minút pôsobiť a opláchnite vodou. V prípade potreby podporte účinok mechanicky, napr. kefou.

Obsah: 5000 ml

Zloženie: Voda, <10% kyselina mravčia (CAS: 64-18-6), <5% neiónové povrchovo aktívne látky, parfum, Limonene, farbivo.

VAROVANIE!

Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii dôkladne umyte ruky. Používajte ochranné rukavice/ochranné okuliare/tvárový štít. Pri styku s pokožkou: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Bezpečnosť: Pred použitím čítajte kartu bezpečnostných údajov. Používajte biocíd bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku. 

Bezpečnostný list


Hmotnosť 5.06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.