OVUCLEAN MIDSTREAM Ovulačný test 3 ks

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 2

OVUCLEAN MIDSTREAM Ovulačný test je rýchly test na určenie ženských plodných dní s presnosťou 99% a veľmi vysokou citlivosťou 20 mIU/ml.

Zistite spoľahlivo av pohodlí vášho domova či máte ovuláciu, pomocou tohto ľahkého a presného testu.

Obsah balenia: 3 ks ovulačného testu 

Dostupnosť Skladom (40 balenie)
Cena €2,15 bez DPH
€2,58    
Kód tovaru TEST_OVU_SINGCLEAN_MID3
Značka SINGCLEAN
Kategória Diagnostické testy
 
OVUCLEAN MIDSTREAM Ovulačný test je rýchly test na určenie ženských plodných dní s presnosťou 99% a veľmi vysokou citlivosťou. Výsledok testu je známy už do 5 minút. Test funguje na princípe zistenia prítomnosti luteinizačného hormónu (LH), ktorého prítomnosť v moči s príchodom ovulácie prudko stúpa. Test sa vykonáva ponorením konca prúžku do moču a získaním výsledku zo zafarbených čiar.

  • Rýchla, spoľahlivá a jednoduchá detekcia plodných dní
  • Ovulačný test s presnosťou 99% a citlivosťou 20 mIU/ml
  • Výsledok už do 5 minút
  • Obsah balenia: 3 ks ovulačného testu, návod na použitie


Ako sa používa ovulačný test?

Prečítajte si a postupujte podľa priloženej písomnej informácie, kde sú obsiahnuté všetky detailné údaje.

1. Test vykonávajte pri izbovej teplote ideálne v neskorších dopoludňajších a popoludňajších hodinách (10:00-20:00). Na rozdiel od tehotenského testu sa neodporúča ranný moč.

2. V prípade MidStream testu je možné aplikovať moč priamo na absorbčnú časť tyčinky. Inak odoberte vzorku moču do čistej a suchej nádobky a zvisle do nej ponorte prúžok po rysku. V žiadnom prípade neponárajte nad rysku MAX. Nechajte ponorené aspoň 10-15 sekúnd a potom vyberte.

3. Test položte na nesavý rovný povrch vyhodnocovacou časťou hore a začnite merať čas.

4. Po 4 minútach by mal byť viditeľný výsledok v podobe jednej či dvoch čiarok. Pokiaľ sa čiarka neobjaví, počkajte ešte 1 minútu. Po 10 minútach už výsledok neodčítajte.

Test sa odporúča začať vykonávať aspoň 5 dní pred očakávanou ovuláciou (v prípade cyklu s dĺžkou 28 dní, teda ide o 9. deň cyklu). Dĺžku svojho cyklu zistíte napríklad v menštruačnom kalendári. Po zistení dĺžky cyklu od čísla odpočítate 14 (tak zistíte deň ovulácie). Ak je váš cyklus kratší ako 21 dní, alebo dlhší ako 40 dní, poraďte sa o začatí testovania so svojím lekárom.

Certifikát

Návod na použitie


Test je určený na sebatestovanie a je určený výhradne na vonkajšie použitie.

Výrobca: Hangzhou Singclean Medical Products Co., Ltd. No. 125(E), 10th street, Hangzhou Economic and Technological Development Zone, Zhejiang, China, PC:310018


Hmotnosť 0.021 kg
Obsah balenia 3 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.