Elastické dlhoťažné ovínadlá 10 ks

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 2

Elastické dlhoťažné ovínadlo je určené ako podporný obväz pohybového systému a na doliečenie ochorení žilového systému. Používa sa len u mobilných pacientov a na zosilnenie tlaku cez deň. Veľkou výhodou ovínadiel je ich veľmi dobrá priedušnosť a savosť, zároveň sa neuvoľňujú a nedochádza k ich posunu.

10 ks v balenie

Cena od €7,72 bez DPH
od €8,49
Značka ABENA
Kategória Obväzový materiál
Zvoľte variant
ABN 1058 Kód tovaru ABN_1058 10 cm x 4 m Skladom (13 balení) €8,49
€7,72 bez DPH
   
ABN 1059 Kód tovaru ABN_1059 12 cm x 4 m Skladom (6 balení) €10,12
€9,20 bez DPH
   
 

Elastické dlhoťažné ovínadlo je určené ako podporný obväz pohybového systému a na doliečenie ochorení žilového systému. Používa sa len u mobilných pacientov a na zosilnenie tlaku cez deň. V noci alebo pri dlhšom odpočinku je nutné ho sňať. Vo všeobecnosti značnou výhodou ovínadiel je ich veľmi dobrá priedušnosť a savosť, zároveň sa neuvoľňujú a nedochádza k ich posunu. Pri samotnom použití nie je nutné jednotlivé otáčky prekladať, obväz sedí pevne, bez záhybov, neškrtí a neobmedzuje pohyb kĺbov.

Elasticita: 120%

Zloženie:

  • Bavlna 65%
  • Polyester 34%
  • Polyuretán 1%


K dispozícii v rozmeroch:

  • 10 cm x 4 m
  • 12 cm x 4 m

 
Ide o zdravotnícke prostriedky.


O spoločnosti ABENA:

Dánska firma ABENA bola založená v roku 1980, výrobné zariadenia spoločnosti patria medzi najnovšie a najpokročilejšie v Európe s neustále vynakladanými investíciami zameranými ako na dosiahnutie maximálneho pohodlia užívateľa, tak aj na zvyšovanie ochrany životného prostredia. Výrobky firmy ABENA sa predávajú vo viac ako 60 krajinách po celom svete.

Filozofia a etický kódex spoločnosti:

Maximálna efektivita výroby vzhľadom k najmodernejším technológiám a efektívnej logistike. Vysoká kvalita a výborná cena = úspory pri používaní. Všetky výrobky sú vyvíjané v úzkej spolupráci s ošetrovateľským personálom aj koncovými užívateľmi. ABENA je držiteľom tejto certifikácie: Global Compact, Nordic Ecolabel, EU Ecolabel, Astma-Allergi Danmark a ďalších.
ABENA Certifikáty


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.