Kompresy s "Y" zárezom, sterilné 100 ks

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Vyznačujú sa všestranným využitím. Kompresy z netkanej textílie disponujú výhodou, ktorá zamedzuje uvoľňovaniu jednotlivých vlákien. Vďaka jednotlivým vrstvám je zamedzená možnosť presiaknutia telovej tekutiny, teda zaisťujú dokonalú savosť.

Použitie: Čistenie, vysúšanie a ošetrenie rán, popr. zastavenie krvácania. Praktický zárez v tvare Y, ktorý sa ľahko prikladá pod hadičku. Nestrapkajú sa, nelepia sa k rane.

100 ks v balenie

Cena od €3,18 bez DPH
od €3,50
Značka ABENA
Kategória Obväzový materiál
Zvoľte variant
ABN 1606 Kód tovaru ABN_1606 7,5 x 7,5 cm Skladom (4 balení) €3,50
€3,18 bez DPH
   
ABN 1607 Kód tovaru ABN_1607 10 x 10 cm Skladom (11 balení) €5,54
€5,04 bez DPH
   
 

Kompresy sa vyznačujú všestranným využitím. Poslúži najmä pri prvom ošetrení, teda na očistenie a vysušenie znečistených poranení. Kompresy z netkanej textílie disponujú výhodou, ktorá zamedzuje uvoľňovaniu jednotlivých vlákien. Majú niekoľko vrstiev, aby sa čo najviac obmedzila možnosť presiaknutia telesnej tekutiny (krve alebo hnisu) von, teda zaisťujú dokonalú savosť.

Použitie: Čistenie, vysúšanie a ošetrenie rán, popr. zastavenie krvácania. Praktický zárez v tvare Y, ktorý sa ľahko prikladá pod hadičku. Nestrapkajú sa, nelepia sa k rane.

  • Kompresy s "Y" zárezom z netkanej textílie, sterilné.
  • Kompresy vysokej kvality určené na mnohé účely.
  • Mäkké, s vysokou absorpčnou kapacitou.
  • Unikátny spôsob balenia pre jednoduchú a hygienickú manipuláciu.
  • Ide o zdravotnícke prostriedky.


K dispozícii v rozmeroch:

  • 5 x 5 cm
  • 7,5 x 7,5 cm
  • 10 x 10 cm

 

O spoločnosti ABENA:

Dánska firma ABENA bola založená v roku 1980, výrobné zariadenia spoločnosti patria medzi najnovšie a najpokročilejšie v Európe s neustále vynakladanými investíciami zameranými ako na dosiahnutie maximálneho pohodlia užívateľa, tak aj na zvyšovanie ochrany životného prostredia. Výrobky firmy ABENA sa predávajú vo viac ako 60 krajinách po celom svete.

Filozofia a etický kódex spoločnosti:

Maximálna efektivita výroby vzhľadom k najmodernejším technológiám a efektívnej logistike. Vysoká kvalita a výborná cena = úspory pri používaní. Všetky výrobky sú vyvíjané v úzkej spolupráci s ošetrovateľským personálom aj koncovými užívateľmi. ABENA je držiteľom tejto certifikácie: Global Compact, Nordic Ecolabel, EU Ecolabel, Astma-Allergi Danmark a ďalších.
ABENA Certifikáty


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.