Transparentná náplasť hypoalergénna, nesterilná 1 ks

 
Zväčšiť
 

Transparentná hypoalergénna náplasť má veľmi dobrú priľnavosť, je vodeodolná, nepriepustná pre mikroorganizmy a vodu.

Použitie: Drobné odreniny, odreniny, tržné rany, fixácia krytia, ako ochrana pred sekundárnou infekciou a mechanickým poškodením, pokiaľ je rana bez sekrécie, je možné ponechať 3 – 4 dni.

1 ks v balenie

Dostupnosť Skladom (7 ks)
Cena €8,64 bez DPH
€9,50    
Kód tovaru ABN_0948
Značka ABENA
Kategória Obväzový materiál
 

Tenký film v rolke, ktorý je priepustný pre kyslík a vodné pary, minimalizuje riziko macerácie. Disponuje dobrou priľnavosťou, je vodeodolný, nepriepustný pre mikroorganizmy a vodu, vyrobené z polyuretánu s vrstvou akrylátového lepidla.

Použitie: Drobné odreniny, odreniny, tržné rany, fixácia krytia, ako ochrana pred sekundárnou infekciou a mechanickým poškodením, pokiaľ je rana bez sekrécie, je možné ponechať 3 – 4 dni.

Zloženie:

  • Polyuretán
  • Polyakrylátové lepidlo

 
K dispozícii v rozmere:

  • 10 cm x 10 m

 
Ide o zdravotnícky prostriedok.


O spoločnosti ABENA:

Dánska firma ABENA bola založená v roku 1980, výrobné zariadenia spoločnosti patria medzi najnovšie a najpokročilejšie v Európe s neustále vynakladanými investíciami zameranými ako na dosiahnutie maximálneho pohodlia užívateľa, tak aj na zvyšovanie ochrany životného prostredia. Výrobky firmy ABENA sa predávajú vo viac ako 60 krajinách po celom svete.

Filozofia a etický kódex spoločnosti:

Maximálna efektivita výroby vzhľadom k najmodernejším technológiám a efektívnej logistike. Vysoká kvalita a výborná cena = úspory pri používaní. Všetky výrobky sú vyvíjané v úzkej spolupráci s ošetrovateľským personálom aj koncovými užívateľmi. ABENA je držiteľom tejto certifikácie: Global Compact, Nordic Ecolabel, EU Ecolabel, Astma-Allergi Danmark a ďalších.
ABENA Certifikáty


 

Hmotnosť 0.175 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.