Dezinfekcia ozónom CLEANER PRO II

 
Novinka Zväčšiť
 
  • 1 z 5

Ozónová dezinfekcia CLEANER PRO II je vhodná pre plošnú dezinfekciu VEĽKÝCH uzavretých priestorov, napríklad hál. Zariadenie je navrhnuté primárne pre priemyslové použitie, je jednoduché na obsluhu a cyklus dezinfekcie je riadený mikropočítačom.

Dostupnosť Na objednávku
Cena €7 950 vrátane DPH
€6 625    
Kód tovaru OZON3
Kategória Dezinfekcia ozónom
 

Ozónová dezinfekcia CLEANER PRO I je vhodná pre plošnú dezinfekciu VEĽKÝCH uzavretých priestorov, napríklad hál.  Zariadenie je navrhnuté primárne pre priemyslové použitie, je jednoduché na obsluhu a cyklus dezinfekcie je riadený mikropočítačom. Ozónový generátor slúži k dezinfekcii a odstránení corona vírusov, baktérii, formaldehydov, benzénov, toluénov či zápachu z cigariet alebo zvierat. 

V závislosti na veľkosti priestoru je vypočítaný najnutnejší čas pre efektívnu dezinfekciu. Generátor vytvára O₃ a pri dosiahnutí požadovanej koncentrácie sa spúšťa len vetrací systém, ktorý zaisťuje cirkuláciu generovaného plynu pre dezinfekciu. Celé zariadenie je navrhnuté tak, aby minimalizovalo množstvo generovaného plynu a zároveň splnilo 100% efektivitu. Hlavnou výhodou je skutočne nastavenie cyklu.

Zariadenie je koncipované ako modulárny systém. Na základe vašich požiadavok je možné prichystať určitý počet zariadení a naprogramovať ich tak, aby ich výkonnosť pokryla maximálny požadovaný priestor a zaistila dezinfekciu priestoru v čo najkratšom čase.

Zariadenie je navrhnuté tak, aby bolo maximálne bezpečné.

Najvhodnejší pre dezinfekciu:

  • hál
  • open space office

 

Doprava je zahrnutá v cene.

Snímek obrazovky 2020-12-02 132707