Dezinfekcia ozónom CLEANER PRO II

 

Ozónová dezinfekcia CLEANER PRO II je vhodná pre plošnú dezinfekciu VEĽKÝCH uzavretých priestorov, napríklad hál. Zariadenie je navrhnuté primárne pre priemyslové použitie, je jednoduché na obsluhu a cyklus dezinfekcie je riadený mikropočítačom.

Dostupnosť Na objednávku
Cena €7 178,17 bez DPH
€8 613,80    
Kód tovaru OZON3
Kategória Dezinfekcia ozónom
 

Ozónová dezinfekcia CLEANER PRO I je vhodná pre plošnú dezinfekciu VEĽKÝCH uzavretých priestorov, napríklad hál.  Zariadenie je navrhnuté primárne pre priemyslové použitie, je jednoduché na obsluhu a cyklus dezinfekcie je riadený mikropočítačom. Ozónový generátor slúži k dezinfekcii a odstránení corona vírusov, baktérii, formaldehydov, benzénov, toluénov či zápachu z cigariet alebo zvierat. 

V závislosti na veľkosti priestoru je vypočítaný najnutnejší čas pre efektívnu dezinfekciu. Generátor vytvára O₃ a pri dosiahnutí požadovanej koncentrácie sa spúšťa len vetrací systém, ktorý zaisťuje cirkuláciu generovaného plynu pre dezinfekciu. Celé zariadenie je navrhnuté tak, aby minimalizovalo množstvo generovaného plynu a zároveň splnilo 100% efektivitu. Hlavnou výhodou je skutočne nastavenie cyklu.

Zariadenie je koncipované ako modulárny systém. Na základe vašich požiadavok je možné prichystať určitý počet zariadení a naprogramovať ich tak, aby ich výkonnosť pokryla maximálny požadovaný priestor a zaistila dezinfekciu priestoru v čo najkratšom čase.

Zariadenie je navrhnuté tak, aby bolo maximálne bezpečné.

Najvhodnejší pre dezinfekciu:

  • hál
  • open space office

 

Doprava je zahrnutá v cene.

Snímek obrazovky 2020-12-02 132707


SK_HP_banner_velkoobchod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.