Novo v ponuke nitrilové rukavice easyCARE od overeného dodávateľa ZARYS! Osobný odber už od 125€

Fixačné ovínadlá z netkanej textílie 20 ks

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 2

Fixačné ovínadlá slúžia na fixáciu krytia rán a tiež na fixáciu kĺbov a ďalších častí tela. Veľkou výhodou ovínadiel je ich veľmi dobrá priedušnosť a savosť, zároveň sa neuvoľňujú a nedochádza k ich posunu.

20 ks v balenie

Cena €3,69 bez DPH
€4,06
Značka ABENA
Kategória Obväzový materiál
Zvoľte variant
ABN 1425 Kód tovaru ABN_1425 10 cm x 4 m Skladom (15 balení) €4,06
€3,69 bez DPH
   
 

Fixačné ovínadlá slúžia na fixáciu krytia rán a tiež na fixáciu kĺbov a ďalších častí tela. Značnou výhodou ovínadiel je ich veľmi dobrá priedušnosť a savosť, zároveň sa neuvoľňujú a nedochádza k ich posunu. Pri samotnom použití nie je nutné jednotlivé otáčky prekladať, obväz sedí pevne, bez záhybov, neškrtí a neobmedzuje pohyb kĺbov.

Zloženie:

  • Polyester 58%
  • Viskóza 42%


K dispozícii v rozmeroch:

  • 8 cm x 4 m
  • 10 cm x 4 m

 
Ide o zdravotnícke prostriedky.


O spoločnosti ABENA:

Dánska firma ABENA bola založená v roku 1980, výrobné zariadenia spoločnosti patria medzi najnovšie a najpokročilejšie v Európe s neustále vynakladanými investíciami zameranými ako na dosiahnutie maximálneho pohodlia užívateľa, tak aj na zvyšovanie ochrany životného prostredia. Výrobky firmy ABENA sa predávajú vo viac ako 60 krajinách po celom svete.

Filozofia a etický kódex spoločnosti:

Maximálna efektivita výroby vzhľadom k najmodernejším technológiám a efektívnej logistike. Vysoká kvalita a výborná cena = úspory pri používaní. Všetky výrobky sú vyvíjané v úzkej spolupráci s ošetrovateľským personálom aj koncovými užívateľmi. ABENA je držiteľom tejto certifikácie: Global Compact, Nordic Ecolabel, EU Ecolabel, Astma-Allergi Danmark a ďalších.
ABENA Certifikáty


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.