Univerzálne krátkoťažné ovínadlo Lenkideal 10 ks

 
Novinka Zväčšiť
 

Jedná sa o trvalo elastické ovínadlo s krátkym ťahom, má trvalejšiu a odolnejšiu elasticitu a je úsporné. Tým, že je jeho tkanina veľmi tenká, netvorí hrubú vrstvu. Je priedušné a príjemné na pokožke.

Použitie: Lenkideal s krátkym ťahom sa hodí pre komprimujúcu fixáciu krytia na rany aj na aplikáciu masťových obväzov. Okrem toho sa používa na kompresiu končatín vo flebológii, na predoperačnú, medzioperačnú a pooperačnú profylaxiu trombózy, na opore a odľahčenie pri distorziách a kontúrach aj pre športové bandáže, na liečbu zápalov šľachového puzdra a tiež na fixáciu dláh.

K dispozícii v rozmeroch:

 • 8 cm x 5 m/10 ks v balení
 • 10 cm x 5 m/10 ks v balení
 • 12 cm x 5 m/10 ks v balení
Cena od €7,23 bez DPH
od €7,95
Značka Lohmann & Rauscher
Kategória Obväzový materiál
Zvoľte variant
Kód tovaru LRI_19582 8 cm x 5 m Momentálne nedostupné €7,95
€7,23 bez DPH
   
Kód tovaru LRI_19583 10 cm x 5 m Momentálne nedostupné €9,57
€8,70 bez DPH
   
Kód tovaru LRI_19584 12 cm x 5 m Momentálne nedostupné €10,67
€9,70 bez DPH
   
 
Jedná sa o trvalo elastické ovínadlo s krátkym ťahom, má trvalejšiu a odolnejšiu elasticitu a je úsporné. Tým, že je jeho tkanina veľmi tenká, netvorí hrubú vrstvu. Je priedušné a príjemné na pokožke.


Použitie:
Lenkideal s krátkym ťahom sa hodí pre komprimujúcu fixáciu krytia na rany aj na aplikáciu masťových obväzov. Okrem toho sa používa na kompresiu končatín vo flebológii, na predoperačnú, medzioperačnú a pooperačnú profylaxiu trombózy, na opore a odľahčenie pri distorziách a kontúrach aj pre športové bandáže, na liečbu zápalov šľachového puzdra a tiež na fixáciu dláh.

Ťažnosť: 85%

 • Pozdĺžne elastické, priedušné s tkanými okrajmi
 • Ovínadlo takmer nezvyšuje objem končatiny
 • Produkt je dodávaný bez svoriek
 • Zloženie: 64% bavlna, 34% polyamid, 2% elastan
 • Jedná sa o zdravotnícky prostriedokK dispozícii v rozmeroch:

 • 8 cm x 5 m/10 ks v balení
 • 10 cm x 5 m/10 ks v balení
 • 12 cm x 5 m/10 ks v balení

Na produkty skupiny HARTMANN sa spoliehajú ľudia v bezmála 100 krajinách sveta a pobočky HARTMANN je možné navštíviť v 34 z nich. Oprieť sa môže o 200 rokov skúseností, hlboký vhľad do problematiky a odborné znalosti z oblasti zdravotníctva, ktoré získava vďaka neustálemu dialógu so všetkými skupinami zákazníkov. Spoločnosť HARTMANN - RICO a.s. je súčasťou nadnárodného koncernu PAUL HARTMANN AG, a to už od roku 1991. Portfólio sa skladá z rozmanitej škály zdravotníckych a hygienických výrobkov a služieb, ktoré spája dôraz na inovatívnosť, jednoduché použitie a vysokú efektivitu. Vďaka profesionalite, partnerskému prístupu a nadšeniu pre prácu zaujíma v Českej republike dlhodobo pozíciu popredného výrobcu a distribútora zdravotníckych a hygienických výrobkov a význačného exportéra. Značka HARTMANN je tu zároveň najznámejšou značkou zdravotníckych pomôcok a hygienických výrobkov.

 


 

Materiál 64% bavlna, 34% polyamid, 2% elastan
Obsah balení 10 ks
Rozmery 8 cmx5 m, 10 cmx5 m, 12 cmx5 m
Barva Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.