Novo v ponuke nitrilové rukavice easyCARE od overeného dodávateľa ZARYS! Osobný odber už od 125€

Ovínadlo elastické fixačné Peha-fix 20 ks

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Superelastické fixačné ovínadlo, jemné a priedušné. K fixaciám všetkého druhu, obzvlášť v oblasti kĺbov a na kónických a oblých častiach tela. Nesterilné.

20 ks v balení

Cena od €3,48 bez DPH
od €3,83
Značka Hartmann
Kategória Obväzový materiál
Zvoľte variant
Kód tovaru HARTM_3092 8 cm x 4 m Skladom (2 balení) €3,83
€3,48 bez DPH
   
Kód tovaru HARTM_3093 10 cm x 4 m Skladom (17 balení) €4,60
€4,18 bez DPH
   
 

Superelastické fixačné ovínadlo, jemné a priedušné. K fixaciám všetkého druhu, obzvlášť v oblasti kĺbov a na kónických a oblých častiach tela. Nesterilné.

Peha-fix je univerzálne ovínadlo pre fixačné obväzy všetkého druhu. Možno aplikovať rýchlo a ľahko, bez prekladania. Spoľahlivo sedí, neskĺzava a nezviera. Vďaka vysokému podielu prírodných vlákien a otvorenej štruktúre nedráždi pokožku, je veľmi ľahké a priedušné. Elasticita zostáva zachovaná aj pri dlhšom používaní.

Zloženie:

  • Bavlna 41%
  • Viskóza 29%
  • Polyamid 30%

 

K dispozícii v rozmeroch:

  • 8 cm x 4 m
  • 10 cm x 4 m

 

Ide o zdravotnícke pomôcky.


Na produkty skupiny HARTMANN sa spoliehajú ľudia v bezmála 100 krajinách sveta a pobočky HARTMANN je možné navštíviť v 34 z nich. Oprieť sa môže o 200 rokov skúseností, hlboký vhľad do problematiky a odborné znalosti z oblasti zdravotníctva, ktoré získava vďaka neustálemu dialógu so všetkými skupinami zákazníkov. Spoločnosť HARTMANN - RICO a.s. je súčasťou nadnárodného koncernu PAUL HARTMANN AG, a to už od roku 1991. Portfólio sa skladá z rozmanitej škály zdravotníckych a hygienických výrobkov a služieb, ktoré spája dôraz na inovatívnosť, jednoduché použitie a vysokú efektivitu. Vďaka profesionalite, partnerskému prístupu a nadšeniu pre prácu zaujíma v Českej republike dlhodobo pozíciu popredného výrobcu a distribútora zdravotníckych a hygienických výrobkov a význačného exportéra. Značka HARTMANN je tu zároveň najznámejšou značkou zdravotníckych pomôcok a hygienických výrobkov.


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.