Novo v ponuke nitrilové rukavice easyCARE od overeného dodávateľa ZARYS! Osobný odber už od 125€

Jednorazové vyšetrovacie nitrilové rukavice Velvet modrofialové 200 ks

 
Zväčšiť
 
 • 1 z 3

SemperCare® Velvet Jednorazové nitrilové vyšetrovacie rukavice balené po 200 ks

Nepudrované, nesterilné, v modrofialovej farbe.

Cena €7,81 bez DPH
€9,37
Značka Sempercare
Kategória Rukavice
Zvoľte variant
Kód tovaru RUKNIT_SEMP_L Veľkosť L Skladom (27 balení) €9,37
€7,81 bez DPH
   
 

SemperCare® Velvet Jednorazové nitrilové vyšetrovacie rukavice balené po 200 ks

Sempercare® Velvet je bezpúdrová, nitrilová vyšetrovacia a osobná ochranná rukavice, ktorej mäkký materiál ponúka vysoký komfort nosenia. Ponúka perfektnú alternatívu bez latexu pre každého, kto hľadá rukavice kombinujúce výnimočné pohodlie pri nosení s nenahraditeľnou silou proti pretrhnutiu. Jemné nitrilové zloženie rukavíc je ako druhá koža a je obzvlášť vhodné pre osoby s citlivou pokožkou.

Rukavice Velvet chráni užívateľov a pacientov pred prenosom infekcií. Materiál rukavíc je odolný voči krvi a iným telovým tekutinám a chráni pred baktériami, plesňami a vírusmi vrátane SARS-CoV-2, hepatitídy B&C a HIV.

 • Balenie obsahuje 200 kusov rukavíc
 • Obojruké
 • Materiál: Nitril-butadiénový kaučuk (NBR)
 • Textúrovaný povrch
 • Mäkký materiál zaisťuje vysoký komfort nosenia a pohodlné nosenie
 • Farba: fialovo modrá
 • Jednorazové
 • Nesterilné, nepudrované
 • Hrúbka: min. 0,10 mm (merané v dvoch vrstvách v oblasti dlane)
 • Dĺžka: 240 mm
 • Vhodné pre rôzne oblasti použitia podľa zamýšľaného použitia
 • Životnosť: 3 roky

 

Zdravotnícky prostriedok triedy I, ako je stanovené v nariadení MD (EÚ) 2017/745. Jednorazové ochranné rukavice – OOP kategórie III (ochrana proti chemickým látkam počas obmedzenej doby*), ako je stanovené v nariadení OOP (EÚ) 2016/425. Vhodné pre styk s potravinami, ako je stanovené v nariadení (ES) 1935/2004 o materiáloch prichádzajúcich do styku s potravinami. Upozorňujeme, že všetky produkty Sempermed musia byť používané v súlade s chemickou odolnosťou Sempermed a príslušným vyhlásením o zhode.


Koronavírus, ako aj ďalšie vírusy a baktérie, sa hojne šíri tým, že sa rukami dotýkame tváre, očí alebo nosa. Hygienu rúk môžeme našťastie účinne zvýšiť používaním ochranných rukavíc z nitrilu, vinylu či bavlny.

Predovšetkým v obchodoch, na cestách, pri práci v rizikovom prostredí i na ďalších miestach sú rukavice nepostrádateľnou pomôckou. Rovnako tak vám prídu vhod doma pri upratovaní, práci s potravinami a ďalších prácach.

A pre ktorý materiál sa rozhodnúť? Prečítajte si náš článok tu.

Latexové rukavice sú vyrobené z prírodných materiálov, sú veľmi elastické, mäkké a príjemne sa nosia. Sú tiež veľmi odolné proti kyselinám a zásadám, ale nechránia pred všetkými olejmi, príp. rozpúšťadlami.

Vinylové rukavice sú naopak rýdzo syntetický výrobok, ktorý sa najčastejšie využíva v zdravotníctve, potravinárstve av priemysle. Sú veľmi hladké na povrchu, ale nie sú až také pružné.

Nitrilové rukavice sú taktiež syntetickým produktom, ktorý ponúkame v niekoľkých farbách. Oproti iným druhom rukavíc majú oveľa väčšiu odolnosť proti chemikáliám a pretrhnutiu. Ich najväčšou výhodou je to, že nespôsobujú žiadne alergické reakcie. Nitril je najvhodnejší materiál na použitie v zdravotníctve, potravinárstve, upratovaní, alebo kozmetike.  
Materiál Nitril
Typ rukavíc Nesterilné
Verzia Nepudrované
Rozsah veľkostí S, L
Farba Modrofialová
Obsah balenia (ks) 200 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.