Dezinfekcia na doma aj do práce

Správne hygienické návyky patria k hlavným preventívnym opatreniam, ktoré nás chránia pred vírusmi, baktériami a ďalšími mikroorganizmami. A umývanie a dezinfekciu rúk majú v tomto zásadnú rolu.

Poradíme vám, ako vybrať dezinfekciu na pracovisko aj pre osobné účely, a pridáme tipy na produkty šetrné pre vašu pokožku.

Ako vybrať účinnú  a šetrnú  dezinfekciu

S príchodom COVID-19 a pandémie se stalo používanie antibakteriálnych gélov a mydiel na ruky povinným rituálom doma, v práci, na cestách aj na nákupoch. Výber správneho prostriedku tak novo musia riešiť nielen domácnosti, ale hlavne firmy, podniky a štátna správa.

1)   Vyberáme dezinfekciu na pracovisko, do reštaurácie a do ďalších priestoroch

Kancelárie, úrady, obchody, reštaurácie, hotely a ďalšie zariadenia musia disponovať dezinfekčnými prostriedkami pre ochranu svojich zamestnancov, klientov alebo návštevníkov.

Bezdotykové dávkovače dezinfekcie sú najobľúbenejšou voľbou, keďže zaručujú spoľahlivú, účinnú ochranu pracovníkom aj návštevníkom, a naviac ponúkajú finančne aj ekologicky šetrnú prevádzku. Naše dávkovače disponujú chytrým, senzorovým ovládaním a nádobou pre tekutú, gélovú aj penovú náplň. Výhodou je bezdotykové, tj. 100% hygienické dávkovanie, ktoré bráni plytvaniu vodou, a dlhá výdrž batérii.

Dávkovače buďto pripevnite na stenu, alebo umiestnite na potrebné miesto s pomocou špeciálneho stojanu na dávkovač.

Sanitárne gély s pumpičkou predstavujú optimálne riešenie do jednotlivých kancelárii, ale aj pre toalety, kuchyňky, vstupy do obchodov a ďalšie miesta.

Neprehliadnite – výhodne balenie dezinfekcie po 3 a 5 litroch!

2)   Dezinfekcia na doma, na cesty aj na nákup

Sanitárne gély, vlhčené obrúsky a antibakteriálne spreje sú ideálnymi pomocníkmi v MHD, na dovolenke, v škole, v supermarketoch a všade tam, kde hrozí riziko nákazy, domácnosť nie je výnimkou.

Praktické balenie gélu s objemom 50 a 100 ml jednoducho vložíte do vrecka či kabelky alebo ho pripnete na batoh s pomocou karabíny.

Vlhčené obrúsky s antibakteriálnou zložkou vám zaistia čistotu, dezinfekciu, ale aj komfort a príjemnú vôňu kdekoľvek a kedykoľvek.

A pretože sa vírusy prenášajú tiež kontaktom s vecami dennej potreby – typicky volant auta, písací stôl, sedadlo v autobuse atď. – vybavte sa dezinfekčným sprejom a aplikujte ho na používané predmety a plochy.

Nie je dezinfekcia ako dezinfekcia – čo by volila vaše pokožka?

Pravidelná aplikácia dezinfekcie síce chráni pred vírusmi a baktériami, ale zároveň zaťažuje našu pokožku. Aby nespôsobili viac škody jako úžitku, doporučujeme vyberať kvalitné, šetrné produkty s prírodnými zložkami.

Do ponuky sme preto zaradili sanitárne gély s aloe vera, jojobovým olejom, harmančekom, tea tree alebo striebornými iontami, ktoré poskytnú vašim rukám nielen ochranu proti vírusom, ale súčasne starostlivosť, hydratáciu, sviežu vôňu a príjemný pocit!

 

V e-shope zenco.sk nájdete rozšírenú ponuku produktov pre dezinfekciu – vrátane sanitárnych gélov, krémov, obrúskov, senzorových dávkovačov – a ďalej rúška, ochranné štíty a rukavice. Sme pripravení zásobovať vašu firmu aj domácnosť kvalitnými výrobkami za tie najvýhodnejšie ceny.

 

 hand-washing-4996474_1920