Novo v ponuke nitrilové rukavice easyCARE od overeného dodávateľa ZARYS! Osobný odber už od 125€

Jednorazové nitrilové zdravotnícke rukavice Mercator NITRYLEX BEFREE LONG 100 ks

 
Zväčšiť
 
 • 1 z 4

Dlhé, najjemnejšie rukavice v ponuke Mercator. Ideálne pre tých, ktorí majú citlivú kožu náchylnú k alergiám. Nitrylex beFree long sú rukavice pre tých, ktorí potrebujú jemný, ale pevný výrobok. Absencia chemických urýchľovačov a dlhšia manžeta zaisťujú ochranu proti vonkajším vplyvom, ale tiež minimalizujú pravdepodobnosť vzniku alergie.

Balenie obsahuje: 100 ks

Cena €6,27 bez DPH
€7,52
Značka MERCATOR
Kategória Rukavice
Zvoľte variant
Mercator NITRYLEX BEFREE LONG Kód tovaru RUKNIT_BEFREE_LONG_S S Skladom (39 ks) €7,52
€6,27 bez DPH
   
Mercator NITRYLEX BEFREE LONG Kód tovaru RUKNIT_BEFREE_LONG_M M Dostupné v auguste €7,52
€6,27 bez DPH
   
Mercator NITRYLEX BEFREE LONG Kód tovaru RUKNIT_BEFREE_LONG_L L Skladom (59 ks) €7,52
€6,27 bez DPH
   
 

Dlhé, najjemnejšie rukavice v ponuke Mercator. Ideálne pre tých, ktorí majú citlivú kožu náchylnú k alergiám. Nitrylex beFree long sú rukavice pre tých, ktorí potrebujú jemný, ale pevný výrobok. Absencia chemických urýchľovačov a dlhšia manžeta zaisťujú ochranu proti vonkajším vplyvom, ale tiež minimalizujú pravdepodobnosť vzniku alergie.
 
 • Zdravotnické a ochranné
 • Materiál: Nitril
 • Nepudrované 
 • Kategória: III
 • Balenie obsahuje 100 ks
 • Vhodné pre citlivú kožu - rukavice bez chemických urýchľovačov
 • Využitie: Zdravotné výkony, práca v domácnosti, špecializované práce
 • Univerzálna - vhodné pre ľavú aj pravú ruku
 • Dĺžka rukavice: 280 mm
   

Vyhlásenie o zhode

Návod na použitie

Máte alergiu na latex? Je Vaša koža vysoko citlivá?
Ak áno, nitrilex beFree je pre Vás ideálny výrobok. Rukavice nitrylex beFree znižujú pravdepodobnosť vzniku alergie – aj v prípade vysoko citlivej kože. Sú ideálne pre seniorov. Môžete ich využiť vo všetkých možných situáciách od domácich prác až po zdravotné výkony, ale aj pri výkonoch vykonávaných v beauty brandži. 

Normy a certifikáty: Nariadenie (EU) 2016/425, Nariadenie (EU) 2017/745, EN ISO 374-2, EN ISO 374-5, EN 16523-1, EN 420, EN ISO 15223-5, EN -4), EN 1041, EN ISO 374-1, EN ISO 374-4, EN ISO 13485:2016


SK Nitril velikosti
SK Nitril materiál


Koronavírus, ako aj ďalšie vírusy a baktérie, sa hojne šíria tým, že sa rukami dotýkame tváre, očí alebo nosa. Hygienu rúk môžeme našťastie účinne zvýšiť používaním ochranných rukavíc z nitrilu, vinylu alebo bavlny.

Predovšetkým v obchodoch, na cestách, pri práci v rizikovom prostredí aj na ďalších miestach sú rukavice nepostrádateľnou pomôckou. Rovnako vám prídu vhod doma pri upratovaní, práci s potravinami a ďalších prácach.

Ako nitrilové, tak vinylové rukavice môžu používať aj alergici, ktorí neznesú kontakt s latexovým materiálom.

A pre ktorý materiál sa rozhodnúť? Prečítajte si náš článok tu.

Latexové rukavice sú vyrobené z prírodných materiálov, sú veľmi elastické, mäkké a príjemne sa nosia. Sú tiež veľmi odolné proti kyselinám a zásadám, ale nechránia pred všetkými olejmi, príp. rozpúšťadlami.

Vinylové rukavice sú naopak rýdzo syntetický výrobok, ktorý sa najčastejšie využíva v zdravotníctve, potravinárstve av priemysle. Sú veľmi hladké na povrchu, ale nie sú až také pružné.

Nitrilové rukavice sú taktiež syntetickým produktom, ktorý ponúkame v niekoľkých farbách. Oproti iným druhom rukavíc majú oveľa väčšiu odolnosť proti chemikáliám a pretrhnutiu. Ich najväčšou výhodou je to, že nespôsobujú žiadne alergické reakcie. Nitril je najvhodnejší materiál na použitie v zdravotníctve, potravinárstve, upratovaní, alebo kozmetike.


Materiál Nitril
Typ rukavíc Nesterilné
Verzia Nepudrované
Rozsah veľkostí S, M, L
Farba Fialová
Obsah balenia (ks) 100 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.