Jednorazové nitrilové zdravotnícke rukavice Mercator NITRYLEX High Risk 100 ks

 
Zväčšiť
 
 • 1 z 4

Nitrylex high risk sú rukavice vhodné pre prácu v náročných podmienkach. Sú oveľa silnejšie ako štandardné vyšetrovacie a ochranné rukavice, predĺžená manžeta potom zaisťuje dodatočnú ochranu v mokrom prostredí. Nitrylex high risk sú rukavice určené užívateľom, ktorí sú najviac vystavení nebezpečným situáciám.

Balenie obsahuje: 100 ks

Cena €8,26 bez DPH
€9,91
Značka MERCATOR
Kategória Rukavice
Zvoľte variant
Mercator NITRYLEX High Risk Kód tovaru RUKNIT_HIGHRISK_S S Skladom (37 ks) €9,91
€8,26 bez DPH
   
Mercator NITRYLEX High Risk Kód tovaru RUKNIT_HIGHRISK_M M Skladom (9 ks) €9,91
€8,26 bez DPH
   
Mercator NITRYLEX High Risk Kód tovaru RUKNIT_HIGHRISK_L L Skladom (67 ks) €9,91
€8,26 bez DPH
   
 

Nitrylex high risk sú rukavice vhodné na prácu v náročných podmienkach. Sú oveľa silnejšie ako štandardné vyšetrovacie a ochranné rukavice, predĺžená manžeta potom zaisťuje dodatočnú ochranu v mokrom prostredí. Nitrylex high risk sú rukavice určené používateľom, ktorí sú najviac vystavení nebezpečným situáciám.

Zisťujú ochranu proti vírusom, baktériám a plesniam. Ich pevnosť zaisťuje silnejšia stena – ktorá však neznižuje dotykovú citlivosť. Pri nosení rukavíc nitrylex high risk môžete bez obáv vykonávať aj tie najprecíznejšie úkony so zárukou dokonalej úrovne citlivosti.
 
 
 • Zdravotnické a ochranné
 • Materiál: Nitril
 • Kategória: III
 • Balenie obsahuje 100 ks
 • Vhodné pre citlivú kožu
 • Nepudrované 
 • Mikrotextúra s dodatočnou textúrou na koncoch prstov
 • Využitie: Zdravotné výkony so zvýšeným rizikom, domáce práce s použitím chemických prípravkov pre domácnosť, práce typu high risk
 • Univerzálna - vhodné pre ľavú aj pravú ruku
 • Dĺžka rukavice: 250 - 280 mm

Vyhlásenie o zhode

Návod na použitie

Vyžaduje Vaše pracovné prostredie zvýšenú úroveň ochrany?
Ste v kontakte so škodlivými látkami? Práve pre Vás sme vyvinuli nitrylex high risk – rukavice, ktoré zaistia najvyššiu úroveň bezpečia.
Nitrylex high risk - záruka maximálnej ochrany!

Normy a certifikáty: Nariadenie (EU) 2016/425, EN ISO 374-4, EN 420, EN ISO 374-5, EN 16523-1, Nariadenie (EU) 2017/745, EN ISO 15223-1, EN 1 ISO 374-1, EN ISO 374-2, EN 455(1-4), EN ISO 13485:2016
Koronavírus, ako aj ďalšie vírusy a baktérie, sa hojne šíria tým, že sa rukami dotýkame tváre, očí alebo nosa. Hygienu rúk môžeme našťastie účinne zvýšiť používaním ochranných rukavíc z nitrilu, vinylu alebo bavlny.

Predovšetkým v obchodoch, na cestách, pri práci v rizikovom prostredí aj na ďalších miestach sú rukavice nepostrádateľnou pomôckou. Rovnako vám prídu vhod doma pri upratovaní, práci s potravinami a ďalších prácach.

Ako nitrilové, tak vinylové rukavice môžu používať aj alergici, ktorí neznesú kontakt s latexovým materiálom.

A pre ktorý materiál sa rozhodnúť? Prečítajte si náš článok tu.

Latexové rukavice sú vyrobené z prírodných materiálov, sú veľmi elastické, mäkké a príjemne sa nosia. Sú tiež veľmi odolné proti kyselinám a zásadám, ale nechránia pred všetkými olejmi, príp. rozpúšťadlami.

Vinylové rukavice sú naopak rýdzo syntetický výrobok, ktorý sa najčastejšie využíva v zdravotníctve, potravinárstve av priemysle. Sú veľmi hladké na povrchu, ale nie sú až také pružné.

Nitrilové rukavice sú taktiež syntetickým produktom, ktorý ponúkame v niekoľkých farbách. Oproti iným druhom rukavíc majú oveľa väčšiu odolnosť proti chemikáliám a pretrhnutiu. Ich najväčšou výhodou je to, že nespôsobujú žiadne alergické reakcie. Nitril je najvhodnejší materiál na použitie v zdravotníctve, potravinárstve, upratovaní, alebo kozmetike.


Materiál Nitril
Typ rukavíc Nesterilné
Verzia Nepudrované
Rozsah veľkostí S, M, L
Farba Oranžová
Obsah balenia (ks) 100 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.