Jednorazové nitrilové zdravotnícke rukavice Mercator NITRYLEX BEFREE 100 ks

 

Ide o najčistejšie rukavice v ponuke Mercator. Nepudrované nitrilové rukavice modrej farby bez chemických urýchľovačov. Nitrylex beFree sú rukavice pre tých, ktorí potrebujú jemný, ale pevný výrobok. Nielen chráni pred mikróbmi, ale tiež poskytujú ochranu citlivej koži rúk.

Balenie obsahuje: 100 ks

Cena €3,25 bez DPH
€3,90
Značka MERCATOR
Kategória Rukavice
Zvoľte variant
Mercator NITRYLEX BEFREE Kód tovaru RUKNIT_BEFREE_XL XL Skladom (18 ks) €3,90
€3,25 bez DPH
   
 

Ide o najčistejšie rukavice v ponuke Mercator. Nepudrované nitrilové rukavice modrej farby bez chemických urýchľovačov. Nitrylex beFree sú rukavice pre tých, ktorí potrebujú jemný, ale pevný výrobok. Nielen chráni pred mikróbmi, ale tiež poskytujú ochranu citlivej koži rúk.

  • Zdravotnické a ochranné
  • Materiál: Nitril
  • Nepudrované 
  • Kategória: III
  • Balenie obsahuje 100 ks
  • Vhodné pre citlivú kožu: Rukavice bez chemických urýchľovačov
  • Využitie: Zdravotné výkony, práca v domácnosti, špecializované práce
  • Univerzálna - Vhodné pre ľavú aj pravú ruku
  • Dĺžka rukavice: 240 mm

Vyhlásenie o zhode

Návod na použitie


Máte alergiu na latex? Je Vaša koža vysoko citlivá?
Ak áno, nitrilex beFree je pre Vás ideálny výrobok. Rukavice nitrylex beFree znižujú pravdepodobnosť vzniku alergie aj v prípade vysoko citlivej kože. Sú ideálne pre seniorov. Môžete ich využiť vo všetkých možných situáciách, od domácich prác až po zdravotné výkony, ale aj pri výkonoch vykonávaných v beauty brandži. Sú dostupné aj vo verzii s predĺženou manžetou, ktorá navyše chráni zápästie a predlaktia.

Normy a certifikáty: Nariadenie (EU) 2016/425, Nariadenie (EU) 2017/745, EN ISO 374-2, EN ISO 374-5, EN 16523-1, EN 420, EN ISO 15223-5, EN -4), EN 1041, EN ISO 374-1, EN ISO 374-4, EN ISO 13485:2016


SK Nitril velikosti
SK Nitril materiál


A pre ktorý materiál sa rozhodnúť? Prečítajte si náš článok tu.

Latexové rukavice sú vyrobené z prírodných materiálov, sú veľmi elastické, mäkké a príjemne sa nosia. Sú tiež veľmi odolné proti kyselinám a zásadám, ale nechránia pred všetkými olejmi, príp. rozpúšťadlami.

Vinylové rukavice sú naopak rýdzo syntetický výrobok, ktorý sa najčastejšie využíva v zdravotníctve, potravinárstve av priemysle. Sú veľmi hladké na povrchu, ale nie sú až také pružné.

Nitrilové rukavice sú taktiež syntetickým produktom, ktorý ponúkame v niekoľkých farbách. Oproti iným druhom rukavíc majú oveľa väčšiu odolnosť proti chemikáliám a pretrhnutiu. Ich najväčšou výhodou je to, že nespôsobujú žiadne alergické reakcie. Nitril je najvhodnejší materiál na použitie v zdravotníctve, potravinárstve, upratovaní, alebo kozmetike. 


Materiál Nitril
Typ rukavíc Nesterilné
Verzia Nepudrované
Rozsah veľkostí S, M, L, XL
Farba Fialová
Obsah balení (ks) 100 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.